لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جنایت به‌خاطر متلک

مردی که متهم است همکارش را کشته، در جلسه دادگاه مدعی شد اگر قتل را انجام نمی داد، خودش جانش را از دست می داد.

هموطن: نماینده دادستان دیروز در جلسه محاکمه ای که در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد به تشریح پرونده پرداخت و گفت: «کارگاه مبل سازی ای در شرق تهران روز 27اردیبهشت سال90 دچار آتش سوزی شد و یکی از کارگران به نام محمود، جانش را از دست داد. در جریان تحقیقات، معلوم شد محمود با واردشدن ضرباتی به گردن و شکم به قتل رسیده و آتش سوزی عمدی است.

صاحبان کارگاه حدود یک ماه بعد آنجا را تعمیر و دوباره شروع به کار کردند. در آن زمان پدر یکی از کارگران سابق به نام فریبرز با صاحب کار سابق پسرش تماس گرفت و از او خواست فریبرز دوباره در آنجا مشغول به کار شود. به این ترتیب پسر جوان به کارگاه بازگشت، اما در جریان تحقیقات پلیسی معلوم شد قتل توسط او انجام شده است به همین دلیل متهم دی ماه سال91 بازداشت شد و در بازجویی ها به قتل اعتراف کرد.»

نماینده دادستان در ادامه خواستار صدور حکم قانونی برای فریبرز به اتهام قتل، جنایت بر میت و احتراق عمدی شد. در ادامه اولیای دم مقتول در جایگاه قرار گرفتند و گفتند خواسته شان قصاص متهم است. سپس یکی از مالکان کارگاه شکایتش را مطرح کرد و توضیح داد فریبرز از کارگران سالم و خوب کارگاه بود و از دلیل اختلاف او با مقتول خبر ندارد. وقتی نوبت به فریبرز رسید تا از خودش دفاع کند بار دیگر اتهام قتل را پذیرفت و گفت: «من و پدرم در تهران کار می کردیم و برای خانواده مان در شهرستان پول می فرستادیم چندروز قبل از حادثه مبلغی پول به محمود دادم تا وقتی به شهرستان می رود آن را به مادرم بدهد. شب حادثه به کارگاه رفتم.

محمود در آنجا تنها بود. از او پرسیدم پول را به مادرم داد او گفت این کار را انجام داده و وقتی در خانه مان بوده خواهرانم را هم دیده و به یکی از آنها متلک گفته است. از شنیدن این حرف به شدت عصبانی شدم. ما با هم درگیر شدیم. هر دو چاقو در دست داشتیم و من یادم نیست چند ضربه زدم فقط به خاطر دارم به شکم او ضربه زدم. بعد از آن محمود دوباره به سمتم حمله کرد. او را هل دادم، به اجاق خورد، چون آنجا پر از چوب و مواد قابل اشتعال بود بلافاصله همه جا آتش گرفت من هم از ترسم فرار کردم.

 مدتی بعد دوباره در همان کارگاه مشغول به کار شدم اما ماموران دستگیرم کردند.» متهم به قتل ادامه داد: «من قصد نداشتم محمود را به قتل برسانم ضمن اینکه او هم، زمان درگیری چاقو داشت و اگر من او را به قتل نمی رساندم محمود مرا می کشت.»

بنا بر این گزارش هیات قضات بعد از ختم جلسه دادگاه، برای صدور رای وارد شور شدند.

منبع خبر: شرق

جدید ترین مطالب سایت