لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ماجرای حذف دو بازیگر سریال های مناسبتی در سکانس های آخر!

سپیده كاشانی دختر نوجوانی كه در سریال «فاخته» شاهد هنرنمایی او بودیم،  در سكانس های آدم ربایی، نجات توسط خانواده و نگهداری توسط دو آدم ربا حضور نداشت.

هموطن: مخاطبان سریال های مناسبتی ماه رمضان امسال در چند سكانس آخر دو مجموعه «مدینه» و «فاخته» دو بازیگر این آثار را ندیدند. دو بازیگری كه به دلایلی در آخرین مراحل تصویربرداری حضور نداشتند.

به گزارش بانی فیلم، سپیده كاشانی دختر نوجوانی كه در سریال «فاخته» شاهد هنرنمایی او بودیم،  در سكانس های آدم ربایی، نجات توسط خانواده و نگهداری توسط دو آدم ربا حضور نداشت و به جای او از بدل استفاده شد. در سكانس های مذكور سازندگان از دختری در قد و قواره او بهره بردند و به واسطه پوشش چادر كه در سریال داشت و كمی تغییر در میزانسن و قاب بندی ها، این تصاویر احتمالاً بدون آنكه كسی متوجه شود،  روی آنتن رفت.

مثلاً در یكی از پلانها وقتی دختر قصد ورود به كادر را داشت، شهرام عبدلی كه نقش عموی او را بازی می كرد، در دیالوگی از او می خواست تا داخل بماند. علت این اتفاق هم گویا آن بوده كه چون بازیگر این نقش به نام لیلا در شهرستان زندگی می كند و برای ضبط سكانس های كوتاه آدم ربایی نیاز به حضور دو هفته ای او در پایتخت بوده، سازندگان برای جلوگیری از گرفته شدن وقت او و اذیت شدنش از یك بدل استفاده كرده اند. بازیگری كه با وجود سن كمش، بازی قابل قبولی هم ارائه داد. ضمناً بد نیست بدانید بازیگری كه در سریال نقش برادر او را بازی می كرد، آدرین معظمی نام دارد و پسر كارگردان مجموعه، محمود معظمی است.

اما دیگر بازیگری كه در سكانس های آخر حضور نداشت، مریم كاویانی است. این بازیگر در جریان ضبط بخش های مربوط به عروسی كه در مسافر خانه می گذشت به دلایلی حذف شد. شنیده می شود برخی اختلافات میان این بازیگر و سازندگان،  منجر به حذف او شده است. این در حالی است كه بازیگر نقش همسر او داریوش سلیمی در میان حاضران در مجلس دیده می شد.

منبع خبر: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت