لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

روشن کردن شمع به یاد کودکان غزه در پارک ملت تهران +عکس

شب گذشته شماری از فعالان اجتماعی و حقوق کودک با حضور در پارک ملت تهران به یاد 17 هزار کودکی که در جریان جنگ های سال 2000 به بعد در عراق ، فلسطین ، سوریه ،افغانستان و ... کشته شده اند ، شمع روشن کردند.

هموطن: شب گذشته شماری از فعالان اجتماعی و حقوق کودک با حضور در پارک ملت تهران به یاد 17 هزار کودکی که در جریان جنگ های سال 2000 به بعد در عراق ، فلسطین ، سوریه ،افغانستان و ... کشته شده اند ، شمع روشن کردند.

تورج صابری وند - گرافیست و از مسئولان برگزاری این حرکت اجتماعی در گفت وگویی، در این  باره گفت:  با حضور تعدادی از فعالان جامعه مدنی تصمیم گرفتیم که همزمان با اتفاقاتی که در غزه در حال وقوع است و به یاد 17 هزار کودکی بر اساس آمارهای رسمی و غیررسمی از سال 2000 به بعد در خاورمیانه کشته شده اند، شمع روشن کنیم و به همین دلیل با حدود 20 نفر حوالی ساعت 10 شب به پارک ملت رفتیم.

وی با بیان اینکه این اقدام با استقبال مردمی روبه رو شده و شمار افراد شرکت کننده به حدود 100 نفر رسید، گفت: پیش از این نیز در روز قدس به یاد 180 کودکی که در حملات رژیم صهیونیستی به غزه کشته شده بودند، 180 بادکنک سفید همراه با اسم و سن این کودکان به آسمان فرستادییم.

به گفته صابری وند، این اقدام از سوی هیچ نهاد یا NGO حمایت نمی شد و تنها یک حرکت مردمی و اجتماعی بوده است.

روشن کردن شمع به یاد کودکان غزه در پارک ملت تهران +عکس

روشن کردن شمع به یاد کودکان غزه در پارک ملت تهران +عکس

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت