لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

زیبا ترین خانه دنیا متعلق به چه کسی است؟

 بهترین و زیباترین خانه جهان متعلق به ثروتمندترین مرد جهان واقع در«سیاتل» آمریکا با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و فناوری ها ساخته شده است....    

هموطن: بهترین و زیباترین خانه جهان متعلق به ثروتمندترین مرد جهان واقع در«سیاتل» آمریکا با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و فناوری ها ساخته شده است. اقامتگاه "بیل گیتس" ثروتمندترین مرد جهان و رییس هیات مدیره شرکت "مایکروسافت" در سراسر جهان، بهترین و زیباترین خانه جهان شناخته می شود.  این خانه مورد توجه رسانه های گروهی جهان قرار گرفته است. 

زیبا ترین خانه دنیا متعلق به چه کسی است؟

خانه بیل گیتس واقع در سیاتل آمریکا با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و فناوری ها ساخته شده است.  ساخت این خانه که بیش از 7 سال به طول انجامیده توسط خود بیل گیتس طراحی شده است.  رسانه های گروهی این خانه را "نمونه ای از زندگی در آینده" نام گذاشته اند.

این ساختمان با مساحت 66 هزار جریب انگلستان (برابر ده ها میدان فوتبال) در ساحل شرقی دریاچه واشنگتن بنا شده است.  این خانه شامل 7 اتاق خواب، 6 آشپزخانه، 24 حمام، یک کتابخانه گنبدی شکل، یک سالن پذیرایی و یک دریاچه مصنوعی  پرورش ماهی قزل آلاست و به هوشمندترین ساختمان در سراسر جهان شهرت دارد.  

 زیبا ترین خانه دنیا متعلق به چه کسی است؟

 این مرد ثروتمند هر سال برای این ساختمان مالیاتی به مبلغ یک میلیون دلار به دولت می پردازد. این هزینه تقریبا 25 برابر درآمد متوسط سرانه مردم آمریکا در هر سال است.

جدید ترین مطالب سایت