فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اوباما چک ۲۲۵ میلیون دلاری برای صهیونیست ها امضا کرد

باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه متنی را امضا کرد که در آن حمایت ۲۲۵ میلیون دلاری از سامانه دفاع ضد موشکی گنبد آهنین رژیم صهیونیستی پیش بینی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، اوباما کمک مالی جدید به سامانه گنبد آهنین رژیم صهیونیستی اختصاص داد. این طرح روز جمعه در کنگره آمریکا با اکثریت قاطع آرا  تصویب شد. آمریکا از سال 2011، تاریخ استفاده از این سامانه ضد موشکی در مجموع 700 میلیون دلار برای حمایت از توسعه گنبد آهنین اختصاص داده است.

اوباما چک ۲۲۵ میلیون دلاری برای صهیونیست ها امضا کرد

به گزارش خبرگزاری فرانسه از واشنگتن، وزارت امور خارجه آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد واشنگتن می تواند درباره کشتار غیر نظامیان در غزه موضع قاطعانه ای در برابر رژیم صهیونیستی داشته باشد و در عین حال به روابط راهبردی با این متحد خود به ویژه در زمینه تجهیزات دفاعی ادامه دهد.

در همین حال واشنگتن روز یکشنبه در بیانیه ای که لحن آن به صورت بی سابقه تند بود حمله صهیونیست ها به یک مدرسه سازمان ملل متحد در غزه را محکوم کرد.

جنیفر ساکی، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در کنفرانسی خبری گفت: رژیم صهیونیستی می تواند برای ممانعت از قربانی شدن غیر نظامیان بیشتر تلاش کند. وی افزود: اما این موضوع سبب نمی شود که رژیم صهیونیستی در زمینه های راهبردی و امنیتی به عنوان شریک مهم آمریکا تلقی نشود، رژیم صهیونیستی  حق دارد از خود دفاع کند .

ساکی در پاسخ به سئوالی درباره تحویل تجهیزات دفاعی به صهیونیست ها که احتمال دارد در حمله به غزه یا گلوله باران مدرسه سازمان ملل متحد استفاده شود، گفت:  ما آشکارا اعلام کردیم اهداف نظامی این حمله را

توجیه نمی کند.

آمریکا در مجموع 30 میلیارد دلار کمک نظامی به رژیم صهیونیستی را در بین سال های 2009 تا 2018 پیش بینی کرده است.

جدید ترین مطالب سایت