لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حمله شهادت طلبانه جوان فلسطینی به اتوبوس صهیونیست ها

منابع خبری، از عملیات شهادت طلبانه جوان فلسطینی با استفاده از یک بیل مکانیکی، به اتوبوسی در قدس اشغالی خبر دادند. فوزی برهوم، با تاکید بر اینکه «عملیات قدس واکنش طبیعی به جنایت های صهیونیست ها بود» تصریح کرد، عملیات قدس، عملیاتی شجاعانه بود.»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی، در خبری فوری گزارش داد، یک جوان فلسطینی، یک بیل مکانیکی را به سمت اتوبوس حامل صهیونیست ها در مرکز قدس هدایت کرد و موفق شد این اتوبوس را به صورت کامل واژگون کند.

حمله شهادت طلبانه جوان فلسطینی به اتوبوس صهیونیست ها

در حالی که خبرگزاری فرانسه به نقل از پلیس رژیم صهیونیستی، از ناکام گذاشتن این حمله در گزارش های اولیه خبر داده، این خبرگزاری در خبری دیگر، از کشته شدن یک صهیونیست و زخمی شدن 5 صهیونیست دیگر در این حمله گزارش داده است.

حمله شهادت طلبانه جوان فلسطینی به اتوبوس صهیونیست ها

برخی از رسانه های رژیم صهیونیستی، از کشته شدن 2 صهیونیست و زخمی شدن 6 تن دیگر در عملیات قدس اشغالی، خبر می دهند که حال یکی از زخمی ها وخیم گزارش شده است.

حمله شهادت طلبانه جوان فلسطینی به اتوبوس صهیونیست ها

در این میان، پلیس رژیم صهیونیستی مدعی شده، این بیل مکانیکی، به اتوبوسی برخورد کرده که سرنشین نداشته.

حمله شهادت طلبانه جوان فلسطینی به اتوبوس صهیونیست ها

این رژیم در عین حال اشاره ای نکرد که کشته ها و زخمی های این عملیات در خارج از اتوبوس بوده اند یا خیر.

گزارش ها از شهادت این جوان فلسطینی در این عملیات حکایت دارد.

این نخستین عملیات شهادت طلبانه در قدس اشغالی از زمان آغاز حملات وحشیانه اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه به شمار می رود.

پایگاه خبری فلسطین گزارش داد نظامیان رژیم صهیونیستی، پس از این عملیات شهادت طلبانه، به منزل شهید محمد جعابیص، عامل عملیات شهادت طلبانه، در منطقه جبل المکبر در قدس یورش بردند و از خانواده اش بازجویی کردند.

در نخستین واکنش به این عملیات، فوزی برهوم، سخنگوی جنبش حماس، این عملیات را اقدامی شجاعانه و واکنشی طبیعی به جنایت صهیونیست ها دانست.

فوزی برهوم، با تاکید بر اینکه «عملیات قدس واکنش طبیعی به جنایت های صهیونیست ها بود» تصریح کرد، عملیات قدس، عملیاتی شجاعانه بود و مقاومت باید با شدت بیشتری ادامه پیدا کند.

جدید ترین مطالب سایت