لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

صهیونیست ها در کمین اند و زمین گیر!

با آغاز اجرای آتش بس ۷ ساعته و یکجانبه رژیم صهیونیستی در تهاجم به نوار غزه، نظامیان صهیونیست در پشت مرزهای غزه و حتی داخل باریکه به کمین نشسته اند یا در اندیشه اند تا جنایتی دیگر را رقم بزنند. جنبش مقاومت، با توجه به عهدشکنی دشمن، آتش بس را نپذیرفته.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، با طولانی شدن تجاوزگری صهیونیست ها به نوار غزه که با سکوت بسیاری از دولت های دور و نزدیک صورت گرفته است، مقاومت غزه اصرار دارد؛ چرا که خود پیشنهاد دهندگان آتش بس که سران صهیونیستی هساتند، ساعتی از آغاز آتش بسشان نگذشته، حمله را از سر می گیرند.

صهیونیست ها در کمین اند و زمین گیر!

از این رو، تردیدی نیست که جنبش مقاومت، موضعی درست در پیش می گیرد که صهیونیست ها را شایسته اعتماد نمی داند. از ابتدای تهاجم به غزه، صهیونیست ها چند باری بی واسطه یا با واسطه دوستان و هم پیمانانشان، ادعای آتش بس کرده اند که اگر دوامی داشت، جنگ به اینجا نمی کشید.

صهیونیست ها در کمین اند و زمین گیر!

تا کنون با گذشت 28 روز از آغاز تهاجم رژیم صهیونیستی، دشمن صهیونیستی، بیش از 1850 فلسطینی را شهید و حدود 9500 تن دیگر از ساکنان بی دفاع غزه را زخمی کرده است.

صهیونیست ها در کمین اند و زمین گیر!

حال این وضع، را با مقاومت جانانه ای همراه کنید که فلسطینی ها با شلیک موشک از خود نشان داده اند. همچنین اینکه چرا غیر نظامیان فلسطینی، از این سرزمین با وجود دشواری های فراوان و تحمل چندین سال سختی های محاصره،  خارج نمی شوند و در مقابل مهاجمان، پا پس نمی کشند، نشانه رادمردی و استقامت آنهاست.

صهیونیست ها در کمین اند و زمین گیر!

صهیونیست ها که با کشته شدن یا اسیر شدن یکی از نظامیانشان، اختیار از دست می دهند و شتاب زده، تصمیم گیری و اقدام می کنند، نمی توانند چنین مقاومتی را در نیروهای جبهه مقابلشان، باور کنند؛ نیروهایی که در روزهای عادی سال، سلاحی جز سنگ ندارند؛ با این حال، شجاعانه می جنگند و شهید می شوند، اما از سرزمینشان و آرمانشان، عقب نمی نشینند.

صهیونیست ها در کمین اند و زمین گیر!

صهیونیست ها که چندین بار با تمام جنگ افزارهای روز، با حمایت دوستان و کشورهای دور و نزدیک مرزهای ادعاییشان، به غزه و لبنان حمله کرده اند و شکست خورده اند، به محض اینکه یک محموله بزرگ از سلاح به انبارشان می رسد، به فکر حمله می افتند و چون انبارشان خالی می شود، به فکر آتش بس می افتند. کاری که همین چند روز پیش، با اعلام به انتها نزدیک شدن موشک های سامانه گنبد آهنین کردند و آتش بس پیشنهاد دادند.

صهیونیست ها در کمین اند و زمین گیر!

اما پس ازاینکه حامیانشان در کنگره آمریکا، کمک 250 میلیون دلاری را برایشان تصویب کردند، بار دیگر شیر شدند و فکر کردند قوی شده اند و بار دیگر اعلام کردند تا زمان دستیابی به تمام اهدافشان(!) در غزه می مانند و پیش می روند.

صهیونیست ها در کمین اند و زمین گیر!

امروز که گردان های مقاومت اعلام کرد سلاحی ساخته به نام «غول» و ان را رونمایی کرد، دیدیم که ابراز نگرانی های دشمن آغاز شد؛ لابد باز به فکر مصالحه و آتش بس می افتد!

صهیونیست ها در کمین اند و زمین گیر!

این چه قدرتی است که اسرائیلی ها دارند که با چند توپ و موشک و تانک، شیر می شوند(!) و دشمنشان را زنان و کودکان و مردان بی دفاع می انگارند و آنها را نشانه می گیرند! گویی سنگر و نظامی و جبهه و جنگ را تشخیص نمی دهند و مدرسه و مسجد و منطقه مسکونی را نشانه می گیرند و شلیک می کنند و آدم می کشند!

صهیونیست ها در کمین اند و زمین گیر!

برای اینکه وانمود کنند دقیق کار می کنند و از زیر فشارهای مردم جهان در قالب اعتراض های هر روزه درآیند، چند پهپاد را به آسمان غزه می فرستند تا به اصطلاح، تصویربرداری دقیق کند و اشتباه نشانه نگیرند و نیروهای مقاومت را هدف قرار دهند.

صهیونیست ها در کمین اند و زمین گیر!

اما اینها همه ژست است و بهانه؛ چرا که هدف و کارشان، مقابله با نیروهای مقاومت نیست؛ هدفشان، ریشه کن کردن فلسطینیان است؛ چرا که حتی مدرسه های سازمان ملل متحد را چندین بار هدف حمله قرار داده اند و صدها تن از فلسطینیانی را که به ناچار این مدرسه ها را پناهگاه خود کرده اند، کشته اند و زخمی کرده اند. جالب اینکه سازمان ملل متحد پس از این حمله های وحشیانه، با انتقاد و محکوم کردن مهاجمان، تاکید کردند بارها نقشه و مختصات مکانی مدرسه ها را به رژیم صهیونیستی داده اند که آنها این مکان های آموزشی و غیر نظامی را هدف نگیرند؛ اما باز هم صهیونیست ها، چشم بسته، بلکه دانسته، هدف گیری کرده اند و ویران کرده اند و کشته اند.

صهیونیست ها در کمین اند و زمین گیر!

آیا باید با این پیشینه و عملکرد دشمن، باید آتش بس را پذیرفت؛ موشک ها و راکت هایی که مقاومت به شهرها و شهرک های صهیوینست ها شلیک کرده، ضمن اینکه گنبد آهنین را ناکارآمد نشان داده، صهونیست ها را ترسانده که نکند این بار، برد موشک ها بیشتر و بیشتر شود و اشغالگران و ساکنان ناخوانده و غیر قانونی سرزمین های اشغالی، بیش از پیش احساس ناامنی کنند و بر حاکمانشان خرده بگیرند که ما را به چه امیدی از این سو و آن سوی جهان کشانده اید به اینجا و جایی امن و در باغ سبز و سرزمین موعود، وعده مان داده اید!

بر این اساس، از مهم ترین خبرهایی که در 24 ساعت گذشته منتشر شده، این است که میزان نارضایتی ساکنان سرزمین های اشغالی از کابینه نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، 20 درصد افزایش یافته است.

برخی کارشناسان، ریشه این تغییرات لحظه ای در تصمیم گیری ها و موضع گیری های سران رژیم صهیونیستی را همان فشار افکار عمومی ساکن در مرزهای فلسطین اشغالی بر آنها می دانند. 

به هر روی، علت هر چه باشد، رژیم صهیونیستی، رژیم صهیونیستی است!؛ نه اعتمادی به آن می توان کرد، نه جایگاهی و حقی جزئی دارد که به خاطر آن، گروه های مقاومت، موقتی دست از سلاح بکشند و نه اینکه مردم منطقه خاورمیانه و سران و دولت های مستقل کشورهای منطقه و جهان، برای اسرائیل، وجاهتی قائل اند که از آن حمایت کنند و مقاومت را به سوی آتش بس، ترغیب کنند. «اسرائیل، غده ای سرطانی است» که سازش و آتش بس با آن، معنا ندارد.

جدید ترین مطالب سایت