لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

منچستر‌یونایتد قهرمان گینس کاپ شد

منچستر يونايتد با برتري برابر ليورپول به عنوان قهرماني گينس کاپ دست يافت.

هموطن: منچستر يونايتد و ليورپول بامداد امروز براي تعيين قهرمان رقابت هاي گينس کاپ در ميامي آمريکا به مصاف هم رفتند که شاگردان لوئيس فان خال موفق شدند با برتري 3 بر يک برابر رقيب خود ليورپول روند پيروزي هاي خود را حفظ کنند و به عنوان قهرماني اين رقابت ها دست يابند.

ليورپول در دقيقه 13 به دليل خطاي فيل جونز بر روي رحيم استرلينگ صاحب يک ضربه پنالتي شد که استيون جرارد موفق شد برخلاف جهش ده خيا تيمش را به گل نخست بازي برساند. در ادامه دو تيم صاحب موقعيت هايي براي گلزني شدند اما نتوانستند به گل برسند تا نيمه نخست با برتري يک بر صفر ليورپول به پايان برسد.

نيمه دوم با حملات منچستر يونايتد آغاز شد. وين روني در دقيقه 56 موفق شد گل تساوي بازي را روي پاس خاوير هرناندز به ثمر برساند. پس از اين گل شاگردان فان خال بازي را بدست گرفتند و دو دقيقه بعد اين خوان ماتا اسپانيايي بود که گل پيروزي بخش يونايتدي ها را به ثمر رساند. البته اين پايان کار نبود، جسي لينگارد در دقيقه 88 موفق شد گل سوم تيمش را نيز به ثمر برساند تا اين ديدار با برتري 3 بر يک منچستر يونايتد به پايان برسد.

به اين ترتيب منچستر يونايتد موفق شد پيروزي 3 بر يک برابر رئال مادريد را برابر ليورپول نيز تکرار کند تا به عنوان قهرماني گينس کاپ دست يابد.

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت