لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آتش‌سوزی زندان شهرکرد عمدی بود

رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: آتش سوزی زندان شهرکرد عمدی بوده است.

هموطن: علی اصغر جهانگیر در جمع خبرنگاران در این باره گفت: دوربین ها لحظه وقوع آتش سوزی در زندان شهر کرد را ثبت کرده اند که بر اساس آن یک نفر به طور عمدی اقدام به ایجاد آتش در زندان کرده است. وی گفت: فرد مذکور زنده مانده و شناسایی شده است. وی پیش از این گفته بود که برای بررسی این موضوع یک تیم به محل حادثه اعزام شده است.

رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در پاسخ به این سوال که آیا زندانیان زندان شهرکرد شورش کرده اند یا خیر؟ گفت: این امر در دست بررسی است.

جهانگیر از اتهامات زندانیانی که در این حادثه کشته شده اند ابراز بی اطلاعی و علت مرگ آنها را خفگی عنوان کرد.

همچنین رییس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری علت مرگ 11 زندانی در زندان شهر کرد را خفگی ناشی از آتش سوزی عنوان کرد.

سیدعبدالله موسوی در گفت‎وگو با خبرنگار ایسنا با تایید مرگ 11 زندانی در شهرکرد بر اثر آتش سوزی، اظهار کرد: این واقعه ساعت 16 دوشنبه - 13 مردادماه - در زندان شهرکرد رخ داد.

وی تاکید کرد که وضعیت کنونی زندان مطلوب است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان چهارمحال و بختیاری نیز در همین رابطه گفت که روز گذشته در پی وقوع آتش سوزی در زندان شهرکرد 11 نفر جان خود را از دست دادند که اجساد آنان برای تعیین هویت و صدور جواز دفن به پزشکی قانونی ارجاع شده  است.

وی افزود: خانواده های زندانیان فوت شده در این حادثه می توانند برای تحویل اجساد و دریافت جواز دفن به مرکز پزشکی قانونی استان مراجعه کنند. 

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت