فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بهره برداری از ۵ طرح عمرانی با سفر رئیس جمهور به چهارمحال و بختیاری

چهار محال و بختیاری امروز و فردا میزبان ششمین سفر ریاست جمهور و اعضای هئیت دولت است. به گفته استاندار چهارمحال و بختیاری تعیین تکلیف طرح های ناتمام دولت های نهم و دهم در استان مهمترین اولویت سفر هیات دولت به این استان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس جمهور و هیات دولت  در ششمین سفر استانی ، امروز و فردا میهمان مردم چهار محال و بختیاری  هستند . سخنرانی در جمع مردم ، نشست تخصصی با برگزیدگان علمی، فرهنگی و دانشگاهی ، دیدار با روحانیون ، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و صنعتگران و حضور در جلسه شورای اداری استان از جمله برنامه های سفر ریاست جمهور و هیات دولت به چهارمحال و بختیاری است.

به گفته استاندار چهارمحال و بختیاری تعیین تکلیف طرح های ناتمام دولت های نهم و دهم در استان مهمترین اولویت سفر هیات دولت به این استان است. سلیمانی افزود : بررسی طرح هایی که در سال های 93 و 94 با تخصیص 100 درصد پایان می یابند در اولویت اجرا هستند.

وی با بیان اینکه اعتبارات مورد نیاز برای طرح های استان 140 میلیارد تومان پیش بینی شده است تصریح کرد این در حالیست که اعتبار تخصیصی پارسال 36 میلیارد تومان بود. سلیمانی گفت: با وجود جذب بیش از 120 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی، این وجوه پاسخگوی نیاز طرح های استانی نیست.

استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه این سفر هیچگونه مصوبه ای ندارد، گفت: بررسی طرح هایی که در سال های 93 و 94 با تخصیص 100 درصد به اتمام می رسند در اولویت اجرا هستند.

سلیمانی اعتبار مورد نیاز طرح های پیشنهادی استان به هیئت دولت برای بررسی و رایزنی با بخش خصوصی را 200 تا 300 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: طرح های فولاد چهارمحال و بختیاری / راه آهن اصفهان، بروجن، خوزستان / آبرسانی بن، شهرکرد، بروجن / جاده های بین استانی بروجن، خوزستان / شهرکرد، فارسان، مسجد سلیمان و سامان، بن، تیران / پالایشگاه استان / پتروشیمی لردگان و بروجن مهمترین طرح های پیشنهادی استان برای بررسی در جلسات تخصصی سفر هیئت دولت به چهارمحال و بختیاری است.

وی راه های ارسال نامه به رئیس جمهور، معاونان و وزرا را سامانه گویای سامد به شماره 111 بیان کرد و گفت: کمیته ارتباطات مردمی رئیس جمهور در روز استقبال و دیدار عمومی در محل ورزشگاه انقلاب آماده دریافت نامه های مردم استان و انتقال به نهاد ریاست جمهوری است.

در این سفر وزیران  اطلاعات، فرهنگ و ارشاد اسلامی، بهداشت ، جهاد کشاورزی ، صنعت ،معدن و تجارت، نیرو ، راه و شهرسازی، کشور، تعاون ، رفاه ،کار و امور اجتماعی ، رئیس سازمان میراث فرهنگی ، رئیس سازمان محیط زیست معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیر عامل صندوق توسعه پول و اعتبار، معاون پارلمانی رئیس جمهور، معاون حقوقی رئیس جمهور ، رئیس دفتر امورزنان و خانواده ریاست جمهوری، مشاور رئیس جمهور در امور اقلیتهای مذهبی ، ودبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری ریاست جمهور را همراهی می کنند.

جدید ترین مطالب سایت