فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انفجار بزرگ هتل فرماندهان داعش/ دستگیری دختران اسپانیایی داعش

نیروی هوایی سوریه، هتل اودیسه (اودیسا) را، که محل اقامت فرماندهان ارشد گروه تروریستی داعش است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نیروی هوایی سوریه، هتل اودیسه (اودیسا) را، که محل اقامت فرماندهان ارشد گروه تروریستی داعش است، هدف بمب ها و موشک های خود قرار داد که به هلاکت ده ها نفر از عناصر این گروه تروریستی منجر شد.

انفجار بزرگ هتل فرماندهان داعش/ دستگیری دختران اسپانیایی داعش

 واحد های رسانه ای این گروهک، به سانسور خبری این واقعه اقدام کرده است، اما آنچه  از رصد رسانه های مستقل محلی در شهر رقه به گوش میرسد، حکایت از تلفات زیاد داعش (یکصد کشته) در اثر این بمباران دقیق و برق آسا دارد.

در حالی که داعش، هر روز اهالی مناطق شرقی سوریه را مجبور به ترک خانه خود می کند و آدمکش های خارجی را به جای آنها سکنی می دهد، به نظر می رسد این اقدام ارتش سوریه برای ایجاد توازن و اثبات برتری اطلاعاتی و عملیاتی و القای حس ناامنی بر فرماندهان این گروه تروریستی، صورت پذیرفته است.

همچنین وزارت کشور اسپانیا، در بیانیه ای اعلام کرد، نیروهای پلیس این کشور، دو دختر 14 و 19 ساله ی تبعه اسپانیا را که قصد پیوستن به گروهک تروریستی داعش در عراق یا سوریه داشتند، شناسایی و دستگیر کرده است.

انفجار بزرگ هتل فرماندهان داعش/ دستگیری دختران اسپانیایی داعش

در ویدیویی که در نشست خبری وزارت کشور اسپانیا برای خبرنگاران و نمایندگان رسانه‎های اسپانیایی پخش شد، گروهی از نیروهای پلیس را نشان می‎دهد که پس از محاصره یک هواپیمای اسپانیایی که عازم مناطق مرزی اسپانیا با کشور اسلامی مغرب بوده است، اقدام به دستگیری دو دختر نوجوان 14 و 19 ساله برقع پوش می‎کنند و آن دو را به یکی از مراکز پلیس منتقل می‎کنند.

ادامه این بیانیه امده است که این دو دختر، در بازجویی‎های اولیه به جرم انتسابی اعتراف کرده و گفته‎اند که تلاش داشتند تا با سفر به مناطق مرزی اسپانیا، با کشور مغرب با رابطین شبکه ی جذب و سازماندهی نیرو، برای داعش در کشور مغرب برای انتقالشان به سوریه یا عراق تماس بگیرند.

انفجار بزرگ هتل فرماندهان داعش/ دستگیری دختران اسپانیایی داعش

وزارت کشوراسپانیا، بر ادامه مبارزه با گروه‎های تروریستی به خصوص شبکه‎های جذب و سازماندهی نیرو برای گروه‎های تروریستی، تاکید و اعلام کرده است مجازات سنگینی برای کسانی که اقدام به هرگونه کمک یا همکاری با این گروه‎های تکفیری کنند، تعیین کرده است.

همچنین، یک گروه مسلح تروریستی، با حمله به خانه ای در حومه شهر حماء سوریه، 7 نفر از اعضای یک خانواده را به قتل رساند.

تروریست های مسلح، روز دوشنبه، 7 نفر از اعضای یک خانواده، از جمله دو نوجوان 13 و 15 ساله را به قتل رساندند و 4 نفر دیگر، از جمله 3 کودک را زخمی کردند.

پیش تر نیز یک گروه تروریستی مسلح با حمله به روستایی در همین منطقه، 3 زن را به قتل رساند و یکی از مردان خانواده را ربود.

ارتش سوریه تلاش جبهه النصره برای تصرف شهر قمحانه در ریف حماه شمالی را ناکام گذاشت.

در ساعت 3:30 دقیقه بامداد دیروز به وقتی محلی تعداد زیادی از افراد جبهه النصره و سایر گردان های تکفیری به منطقه قمحانه حمله کردند و در ابتدا پیشروی هایی هم داشتن اما با رسیدن نیروهای کمکی ارتش سوریه از شهر حماه ، حمله تروریست ها حوالی ظهر دفع گردید و شورشیان به طور کامل از اطراف قمحانه به سمت خطاب عقب نشینی کردند.

در طول 24 ساعت گذشته حدود 120 نفر از افراد داعش در ریف عین العرب غربی در شمال شرقی حلب به دست کردهای عضو واحدهای حمایت مردمی به هلاکت رسیده اند.

داعش شهرهای شیوخ تحتانی و شیوخ فوقانی در غرب کوبانی را تصرف کرد. حلقه محاصره کردها توسط داعش روز به روز تنگ تر شده است و عملا رودخانه دیگر خط حائل میان نیروهای داعش و کردها در جبهه غرب کوبانی نیست.

بر اساس گزارشات مرکز حقوق بشر سوریه (مستقر در لندن و وابسته به مخالفان مسلح دولت سوریه) روز گذشته، بیش از 49 نفر از عناصر گروه تروریستی داعش در درگیریهای این منطقه به هلاکت رسیده اند.

همچنین، در پی درگیری عشیره ی الشعیطات با داعش، 9 نفر از عناصر گروه داعش به هلاکت رسیده اند که در بین آنها یک فرمانده ی محلی این گروه و دو تروریست با تابعیت کشور اروپایی بلژیک و کشور آفریقایی مصر، به چشم می خورد.

همچنین، هواپیماهای بمب افکن نیروی هوایی ارتش سوریه، یک مقر داعش در منطقه «الفروسیه» را، که گفته می شود پارکینگ ویژه خودروهای گروه تروریستی داعش است، بطور همزمان، هدف بمباران دقیق و شدید قرار داده است که دود ناشی از آن تا ساعت ها آسمان منطقه را پوشانده بود.

درگیری های سنگین میان ارتش سوریه و ارتش لبنان و نیروهای مقاومت اسلامی، لبنان با گروه های تروریستی در منطقه مرزی القلمون و شهرک عرسال لبنان ادامه دارد.

انفجار بزرگ هتل فرماندهان داعش/ دستگیری دختران اسپانیایی داعش

مرکز دیده بان حقوق بشر سوریه، وابسته به مخالفان دولت سوریه، مستقر در شهر لندن طی گزارشی به هلاکت 150 نفر از تروریستهای تکفیری در منطقه مرزی القلمون و شهرک عرسال لبنان، اعتراف کرده است.

یک تروریست سعودی، که پیش از پیوستن به گروهک تروریستی داعش در هیأت موسوم به امر به معروف و نهی از منکر عربستان مشغول به فعالیت بود، در سوریه، در غوطه شرقیه، کشته شد.

انفجار بزرگ هتل فرماندهان داعش/ دستگیری دختران اسپانیایی داعش

«علی الرویلی» (پدر فیصل) درباره فرزندش گفت: وی در آغاز تندرو نبود و در هیئت امر به معروف و نهی از منکر در منطقه الجوف مشغول به فعالیت بود.

این در حالی است که این تروریست سعودی، نوار صوتی را در یویتوب منتشر کرده بود و در آن «ابوبکر البغدادی» که خود را امیر المومنین خوانده بود، را ستوده بود.

جدید ترین مطالب سایت