فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بایرامی: گل زدن به سپاهان افتخار بزرگی است

مهاجم تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز در آستانه بازي حساس تيمش مقابل سپاهان گفت: در زمين خودمان فقط به گرفتن سه امتياز فکر مي  کنيم و به هيچ عنوان دنبال مساوي نيستيم.

هموطن: مهرداد بايرامي در مورد ديدار فرداي تيمش مقابل سپاهان گفت: بازي آساني در پيش نداريم ولي فقط براي برد بازي خواهيم کرد. در بازي قبلي مقابل استقلال خوزستان به حق مان که گرفتم سه امتياز بود نرسيديم ولي اميدوارم اين بازي را ببريم. طبق صحبت هاي کادرفني فقط براي برد به ميدان مي  رويم و حتي مساوي هم به درد ما نمي خورد. اگر پرسپوليس و استقلال هم به تبريز بيايد ما بايد آنها را ببريم.

به نقل از تسنيم، وي در مورد اينکه خيلي ها معتقدند سپاهان مدعي اول قهرماني است، خاطرنشان کرد: سپاهان تيم خوبي است و ما از اين تيم شناخت کافي داريم. بدون شک سپاهان شانس زيادي براي قهرماني دارد اما انگيزه ما براي پيروزي مقابل اين تيم بزرگ زياد است.

مهاجم تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز از فوتبالدوستان تبريزي خواست به ورزشگاه بيايند و افزود: روز پنجشنبه تراکتورسازي بازي ندارد به همين دليل از طرفداران اين تيم مي خواهيم که براي حمايت از گسترش فولاد به ورزشگاه بيايند. ما براي پيروزي در اين بازي نياز به حمايت آنها داريم.

بايرامي که تا به امروز موفق به گلزني قابل سپاهان نشده است، اظهار داشت: اين درست است که تا به امروز به سپاهان گل نزده ام ولي قطعاً تلاش خواهم کرد تا هر طور شده در اين فصل پايم به گلزني باز شود. انگيزه زيادي براي اين بازي دارم و بايد بگويم گل زدن به سپاهان افتخار بزرگي براي من محسوب مي  شود. دوست دارم در اين بازي پايم به گلزني شود.

وي در پاسخ به اين سؤال که چرا قبل از شروع فصل باشگاه گسترش با پيشنهاد تيم کويتي براي جذبش مخالفت کرده است، گفت: من به اين موضوع که مربوط به گذشته است فکر نمي کنم و تنها تمرکزم روي بازي حساس با سپاهان است.

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت