فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اعلام برندگان مسابقه پیش‎بینی ورزش سه

برندگان مسابقات پيش‎بيني فوتبال جام جهاني 2014 جام شاتل طي مراسم قرعه کشي مشخص شدند.

هموطن: به گزارش "ورزش سه"، مراسم پاياني قرعه کشي اين مسابقات که به صورت مشترک از سوي شاتل و ورزش سه برگزار شده بود، با حضور مديران ارشد شاتل، جمعي از فوتباليست هاي شاخص ليگ برتر ، نمايندگان اصحاب رسانه و جمعي از شرکت کنندگان در اين مسابقه در سالن همايش هاي بين المللي دانشگاه شهيد بهشتي انجام شد.

در اين جام کاربران مي توانستند با ثبت نام رايگان در صفحه کارشناسي مسابقات و ايجاد حساب کاربري نتايج بازي ها را تعيين کرده و براساس درستي يا نادرستي نتايج، امتياز بگيرند. امتياز هر کاربر براساس شرايط مندرج در جدول راهنماي پيش بيني امتياز، محاسبه مي شد.

با پايان يافتن مسابقات جام جهاني و مشخص شدن امتياز کامل همه کاربران، تمامي شرکت کنندگاني که به حداقل امتياز 100 دست يافته بودند، در اين قرعه کشي شرکت داده شدند.

در اين مراسم ضمن اهداي جوايز به پنج نفر برتر جام شاتل و 10 نفر از برگزيدگان مسابقات جام فوتبال فانتزي، قرعه کشي نهايي براي اهداي خودروي X33 به برنده خوش شانس اين مسابقه نيز انجام شد.

در پايان مسابقه به هر کاربر يک امتياز نهايي اختصاص مي يافت و به ازاي هر 100 امتياز ، يک شانس برنده شدن خودروي  X33 از طرف شاتل به کاربر داده مي شد که طي مراسم قرعه کشي انجام شده خودروي جايزه به شهريار شهروز از شهر کرج با 102 امتياز رسيد.

همچنين به پنج نفر اولي که بيش ترين امتياز را کسب کرده بودند، بدون قرعه کشي يک سکه بهار آزادي هديه داده شد و علاوه بر اين در هر روز هم از ميان افراد برتر همان روز به يک شرکت کننده، يک سرويس اينترنت پرسرعت هشت  مگابيت يک ساله از طرف شرکت شاتل اهدا شد.

پنج نفر برتر جام شاتل

اعلام برندگان مسابقه پیش‎بینی ورزش سه

ده نفر برتر بازي هاي فوتبال فانتزي

اعلام برندگان مسابقه پیش‎بینی ورزش سه

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت