فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ساسولو در حال بررسی جذب دروازه‌بان ایران

باشگاه ساسولو در حال بررسي پيشنهاد براي جذب دروازه بان ايراني روبين کازان است.

هموطن: به نقل از «ilgiornale»، باشگاه ساسولو که دروازه بان اصلي خود را به دليل شکستگي پايش در جريان تمرينات در ابتداي فصل جديد در اختيار ندارد، به دنبال جذب ميشائيل آگازي، دروازه بان ميلان است که در صورت جذب ديگو لوپز توسط روسونري ممکن است به اين تيم فروخته شود.

در همين حال گزينه ديگري هم وجود دارد که از سوي روسيه براي جذب دروازه بان ايراني روبين کازان يعني عليرضا حقيقي وجود دارد. اين دروازه بان 26 ساله در حال جدايي از روبين کازان است و روس ها خواهان انتقال قرضي وي و مشارکت در 60 درصد از دستمزد وي هستند. ساسولو به دقت اين پيشنهاد را بررسي خواهد کرد.

«Ojogo» نيز در گزارشي در خصوص پيچيدگي انتقال قرضي حقيقي به پنافيل صحبت کرده و نوشته است: تمايل باشگاه پنافيل به جذب عليرضا حقيقي چندين روز است که مطرح شده اما روند توافقات به کندي پيش مي رود.

عليرضا حقيقي، 26 ساله در روبين کازان روسيه بازي مي کند و تا سال 2016 با اين باشگاه قرارداد دارد و در حال حاضر هيچ توافقي با اين باشگاه براي انتقال وي صورت نگرفته است. از يک طرف مسائل اداري مربوط به اخذ ويزا و از طرف ديگر مسائل مربوط به دستمزد اين بازيکن موضوعاتي هستند که ابتدا بايد حل شوند. دروازه بان تيم ملي فوتبال ايران در روبين کازان ماهانه چهار هزار يورو درآمد داشت و پس از حضور در جام جهاني اين رقم بيشتر خواهد شد. سه طرف هنوز در اين باره به توافق نرسيده اند.

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت