لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دور دوم حملات هوایی آمریکا به مواضع داعش

تحرکات جدید آمریکا و شورای امنیت در حالی است صدها هزار تن از مسلمانان بی گناه در مناطق مختلف عراق و سوریه مدت هاست قربانی جنایات این گروهک تروریستی ساخته و پرداخته آمریکا شده اند .

هموطن: همزمان با حملات هوایی پراکنده ایالات متحده به مواضع گروهک تروریستی داعش در شمال عراق، جنایات و پیشروی این گروه بعثی ـ تکفیری ادامه دارد.

شب گذشته رئیس اقلیتهای شبکیه در عراق از سیطره تروریستهای داعش بر 60 روستا در دشت نینوا و اعدام اعضای بیش از 16 خانواده شیعه شبکیه خبر داد.  مقامات کردستان عراق نیز تصرف بزرگترین سد موصل توسط داعش را تایید کردند.داعش تهدید کرده است، این سد را که چهارمین سد بزرگ جهان محسوب می شود، منفجر خواهد کرد. انفجار سد موصل می تواند جان میلیون ها نفر را در عراق به خطر اندازد.

این در حالی است که گزارش هایی مبنی بر تلاش داعش برای ورود به بغداد و تصرف پایتخت وجود دارد. مقتدی صدر جمعه شب در بیانیه ای فاش ساخت که این گروه تروریستی برای حمله به بغداد برنامه ریزی کرده است. روز جمعه استان های صلاح الدین، بابل، دیالی، الانبار و موصل صحنه شدیدترین درگیری ها میان داعش با داوطلبان مردمی و ارتش عراق بود.

در همین حال در حمله جنگنده های ارتش عراق به مواضع داعش در پادگان الصفره در موصل، بیش از 550 تروریست کشته و دهها خودروی زرهی منهدم شد. نیروهای نظامی کرد نیز توانستند کوه های منطقه عشیقه واقع در شمال موصل را پس از درگیری با تروریست های داعش باز پس گیرند. در حملات هوایی جنگنده ها و هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی نیز برخی مواضع و پایگاه های نظامی این گروهک هدف قرار گرفت.

وزارت دفاع آمریکا پنتاگون اعلام کرد هواپیماهای بدون خلبان آمریکا یک موضع خمپاره انداز متعلق به گروه داعش را هدف قرار  دادند که طی آن شماری از اعضای این گروهک تروریستی کشته شدند. همچنین هواپیماهای آمریکایی یک کاروان متعلق به داعش را منهدم کردند. نکته ای که درباره  دور دوم حملات هوایی امریکا به مواضع داعش در شمال عراق اهمیت دارد این است که واشنگتن در این حملات بیشتر از هواپیماهای بدون خلبان استفاده کرد.

تحرکات جدید آمریکا و شورای امنیت در حالی است  صدها هزار تن از مسلمانان بی گناه در مناطق مختلف عراق و سوریه مدت هاست قربانی جنایات این گروهک تروریستی ساخته و پرداخته آمریکا شده اند .

منبع خبر: خبرگزاری فارس

 

جدید ترین مطالب سایت