فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تحولات عراق؛ کشته شدن ۱۶۰ تروریست داعش

گزارش ها از تحولات میدانی عراق هم از ادامه جنگ ضد تروریستی به سود ارتش و کردها در شمال این کشور حکایت دارد و در حمله هوایی ارتش عراق به مواضع تروریست ها در استان های صلاح الدین ، الانبار و نینوا بیش از ۱۶۰ تروریست داعش به هلاکت رسیدند.

هموطن: شورای امنیت سازمان ملل با محکوم کردن حملات تروریستی در شمال عراق ، حمایت جامعه بین المللی را از دولت و ملت این کشور خواستار شد .

دبیرکل سازمان ملل هم پس از کشته شدن شماری از مسیحیان شمال عراق به دست گروهک تروریستی داعش ، از جامعه بین المللی خواست به دولت این کشور کمک کند .

وزارت حقوق بشر عراق هم اعلام کرد : گروه های وابسته به گروه تروریستی داعش با جذب نوجوانان بیش از 12 سال و شستشوی مغزی ، آنان را به عنوان عاملان عملیات انتحاری به کار می گیرند .

گزارش ها از تحولات میدانی عراق هم از ادامه جنگ ضد تروریستی به سود ارتش و کردها در شمال این کشور حکایت دارد .

پلیس استان صلاح الدین از پاکسازی سه روستا از وجود تروریست ها در بخش طوز در شرق تکریت خبر داد .

در حمله هوایی ارتش عراق به مواضع تروریست ها در استان های صلاح الدین ، الانبار و نینوا بیش از 160 تروریست داعش به هلاکت رسیدند .

همچنین گزارش ها از حملات هوایی آمریکا به مناطق مسیحی نشین شمال عراق که در محاصره تروریست های داعش قرار دارند حکایت دارد . باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا پیشتر به نیروهای نظامی این کشور اجازه داد ، از حملات هوایی هدفمند ضد تروریست ها در شهرهای مسیحی نشین این کشور استفاده کنند.

منبع خبر: خبرگزاری فارس

جدید ترین مطالب سایت