لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کودک ۱۰ ساله نخستین شهید پس از آتش بس

با مخالفت رژیم صهیونیستی با تمدید مهلت آتش بس با مقاومت فلسطین و خروج وی از مصر، روز سی و دوم نبرد غزه در حالی آغاز شد که فقط چند ثانیه  پس از پایان آتش بس ۷۲ ساعته، رژیم صهیونیستی به نوار غزه حمله کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، پس از خارج شدن نماینده رژیم صهیونیستی از محل مذاکرات قاهره، و ناکام ماندن تلاش ها برای آتش بس غزه در پایتخت مصر، روز سی و دوم نبرد غزه در حالی آغاز شد که فقط چند ثانیه  پس از پایان آتش بس ۷۲ ساعته، رژیم صهیونیستی به نوار غزه حمله کرد.

نیروی هوایی ارتش رژیم  صهیونیستی، حملات گسترده نظامی خود را از صبح روز جمعه، 17 مرداد 1393، تحت عنوان «صخره سخت» علیه نوار غزه آغاز کرد که با مقاومت گروه های فلسطینی در قالب عملیات «بنیان مرصوص» و «العصف المأکول» رو به رو شد. این تجاوز یک ماهه نزدیک به ۲۰۰۰ شهید و حدود ۱۰ هزار مجروح بر جای گذاشت. صهیونیست ها در تلاشند تا در پشت میز مذاکره طرف فلسطینی را وادار به خلع سلاح کنند و این درحالی است که اسماعیل هنیه در سخنانی تاکید کرد که مقاومت اجازه نخواهد داد صهیونیست ها اهدافی را که در میدان جنگ بدست نیاوردند پای میز مذاکره بدست اورد.

کودک ۱۰ ساله نخستین شهید پس از آتش بس

کودک ۱۰ ساله نخستین شهید پس از آتش بس

کودک ۱۰ ساله نخستین شهید پس از آتش بس

 

جدید ترین مطالب سایت