لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

داعش خطاب به اوباما: «چاه های نفت عراق را می زنیم»

گروهک تروریستی تکفیری داعش، در پی دستور رئیس جمهور آمریکا به نظامیان کشورش مبنی بر حمله هوایی هدفمند به مراکز این گروهک در عراق، تهدید کرد چاه های نفتی عراق را به آتش خواهد کشید. «مقامات آمریکایی و اروپایی با افزایش قیمت جهانی نفت روبه رو خواهند شد.»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، گروهک تروریستی «داعش» با صدور بیانیه ای که در پایگاه خود منتشر کرد، در خصوص موضع باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا، مبنی بر حمله به مواضع این گروهک واکنش نشان داد.

رئیس جمهور آمریکا، پیش از این اعلام کرد: ما به نظامیان آمریکایی اجازه دادیم علیه عناصر مسلح گروه تروریستی «داعش» در عراق، حمله کنند.

گروهک تروریستی و تکفیری داعش در بیانیه خود تصریح کرد: اگر اوباما، رئیس جمهور آمریکا، تهدید خود  را درباره اقدام نظامی علیه پایگاه های ما در عراق عملی کند، بی درنگ به تلافی این اقدام آمریکا، تمام چاه های نفتی عراق و مراکز نفتی را نابود خواهیم کرد.

داعش در این تهدید خود افزود: در این صورت، خود مقامات آمریکایی و اروپایی می دانند، تاوان این اقدامشان تا چه اندازه به زیان آنها تمام خواهد شد، چرا که با افزایش قیمت جهانی نفت روبه رو خواهند شد.

جدید ترین مطالب سایت