فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

چرا اوباما دستور حمله به داعش را داد؟

در حالی که اتحاد ملی برای مقابله با تروریست های داعش در عراق تشکیل شده است، باراک اوباما هم دستور حمله نظامی نیروهای آمریکا را به مواضع داعش صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دستور حمله نظامی نیروهای آمریکا به مواضع داعش در حالی صادر شده است که مقامات کاخ سفید به علت مخالفت با نظام سوریه که در صف مقدم مبارزه با صهیونیسم در خاور میانه است ، بارها از حملات گروههای تروریستی به سوریه و جنایات آنها در این کشور تا سرنگونی بشار اسد، حمایت می کرد و هیلاری کلینتون نیز در کتاب خود از حمایت آمریکا از داعش پرده برداشت . 

همچنین «دیک چنی» معاون پیشین رئیس جمهوری آمریکا و از سیاستمداران جنگ  طلب آمریکایی، تیرماه گذشته «رند پاول» را به علت انتقاد از حمایت تسلیحاتی آمریکا از  داعش در سوریه، سرزنش کرد و وی را فردی انزواگرا و فاقد فهم کافی از ضرورت مداخله آمریکا در خاورمیانه دانست.

سناتور رند پاول در همان زمان  در مصاحبه  ای با سی ان ان، ضمن انتقاد از سیاست های خاورمیانه  ای آمریکا و دخالت این کشور در مسائل داخلی سوریه، اوضاع کنونی عراق را نتیجه «ائتلاف آمریکا و داعش» در سوریه دانسته بود.

علاوه براین آمریکا از طریق  "مرکز حمایت از مخالفان سوریه" (osos) در این کشور انواع تجهیزات و  آموزش های لازم را برای عملکرد قدرتمند تروریست های فعال عراق و سوریه در فضای مجازی در اختیار آنها قرار می داد و کشورهای عربی همچون عربستان ، قطر و کویت را نیز تشویق به کمک مالی و تجهیزاتی از گروههای تروریستی همچون داعش  می کرد.

همچنین آمریکا پس از حضور داعش در عراق نیز به علت مخالفت با نوری المالکی و بهره برداری از تشدید اختلاف میان کردها و دولت مرکزی عراق وهمچنین افشای ماهیت آمریکا در باره داعش ، دست به هیچ اقدامی علیه این گروه تروریستی نزد.

البته اوباما حفاظت از مسیحیان عراقی را درمقابل حملات داعش اعلام کرد، حال این سوال مطرح است، چرا درحالی که دهها هزار نفر از مسلمانان به دست برخی دولت ها و گروههای تکفیری و فرقه گرا در فلسطین، سوریه ، عراق، میانمار، نیجریه و سایر مناطق جهان به قتل می رسند، اوباما و همچنین شورای امنیت از آنان حمایت  صادقانه نکرده و دستور حمله صادر نمی کنند.

جدید ترین مطالب سایت