فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پیروزی استقلال در دقایق پایانی

تيم فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادي مقابل استقلال خوزستان به پيروزي رسيد.

هموطن: استقلال از ساعت 19 و 30 دقيقه در ورزشگاه آزادي به مصاف تيم استقلال خوزستان رفت که نيمه اول بازي با نتيجه يک بر صفر به سود استقلال به پايان رسيد.

سجاد شهباززاده در دقيقه 91 با يک شوت از داخل محوطه جريمه تک گل بازي را به ثمر رساند تا استقلال به دومين برد خود دست پيدا کند.

روح الله سيف الهي در دقيقه 6 مسابقه در موقعيت تک به تک با محسن فروزان دروازه بان استقلال قرار گرفت که فروزان ضربه مهاجم استقلال خوزستان را به خوبي مهار کرد.

در دقيقه 9 شوت سجاد شهباز زاده از پشت محوطه جريمه با اختلاف اندکي از بالاي دروازه استقلال خوزستان به بيرون رفت.

در دقيقه 20 مسابقه ضربه کاشته سيف الهي را فروزان مهار کرد.

از دقيقه 22 به بعد حملات استقلال بيشتر شد و در دقيقه 30 سانتر ارسالي تيموريان در محوطه جريمه روي سر محمد قاضي فرود آمد که ضربه او را دروازه بان استقلال خوزستان مهار کرد.

بيشتر حملات استقلال از جناح راست جايي که خسرو حيدري و ميلاد فخرالديني حضور داشتند، پايه ريزي مي شد.

در دقيقه 33 داور سقوط جاسم کرار در محوطه جريمه استقلال خوزستان را پنالتي تشخيص داد و آرش برهاني اين ضربه پنالتي را به بيرون زد تا بازي همچنان بدون گل و مساوي دنبال شود.

بعد از اين پنالتي هم باز استقلال روي دروازه استقلال خوزستان حمله کرد اما دروازه بان استقلال خوزستان تمام سانتر هاي بازيکنان استقلال را مهار کرد.

در دقيقه 44 روح الله سيف الهي مهاجم استقلال خوزستان باز هم در موقعيت تک به تک با دروازه بان استقلال قرار گرفت که فروزان باز هم ناجي دروازه استقلال شد.

نيمه دوم هم با حملات استقلال آغاز شد اما جدي ترين خطر را استقلال خوزستان روي دروازه در دقيقه 52 بازهم با محسن فروزان در موقعيت تک به تک قرار گرفت که نتوانست از اين موقعيت هم استفاده کند و توپ زير پايش قرار گرفت.

در نيمه دوم بازي افت و خيز زيادي نداشت و استقلال خوزستان بيشتر سعي در کنترل بازي داشت و حملات استقلال هم خطرناک نبود و بيشتر به همان ارسال ها از جناحين ختم مي شد.

سيدمهدي سيدعلي داور مسابقه به کولي بالي و هادي خنيفر از استقلال خوزستان و تيموريان از استقلال کارت زرد نشان داد.

شهباززاده در آخرين ثانيه ها گلزني کرد تا شاگردان قلعه نويي سه امتياز حساس بگيرند.

استقلال در هفته اول مقابل راه آهن به پيروزي رسيده و استقلال خوزستان هم در هفته اول برابر گسترش فولاد تبريز به نتيجه مساوي يک بر يک رسيده بود.

ترکيب استقلال:

محسن فروزان، محمدرضا خرسندنيا، خسرو حيدري( از دقيقه 88 مهدي کريميان)، آندرانيک تيموريان، هاشم بيک زاده، مگويان، ميلاد فخرالديني، کرار جاسم( از دقيقه 90 يعقوب کريمي)، محمد قاضي، شهباززاده و آرش برهاني( از دقيقه 68 عليرضا رمضاني)

سرمربي: امير قلعه نويي

ترکيب استقلال خوزستان:

پرويز کريمي، مجيد حيدري، محمد طيبي، موسي کولي بالي، ميثم مجيدي، هادي خنيفر، محمدرضا مهدوي( از دقيقه 80 ابراهيم خسروي)، رضا کاردوست( از دقيقه 60 ايمان باصفا)، روح الله سيف اللهي( از دقيقه 74 صادق صادقي)، ديابارا و مهدي مؤمني.

منبع خبر: عبدالله ويسي

جدید ترین مطالب سایت