لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سه سناریوی هولناک برای یک جنایت

مادر با دخترش همراه شده بود، اما می گفت هرگز به قتل فکر نمی کرد. پدر بدرفتار کشته شد. دختر جوان اعتراف کرد 60 روز برای جنایت نقشه کشیده است. پرونده این جنایت پنهان با عذاب وجدان باز شد و حالا یک زن و دو دختر به اتهام قتل پدر بازداشت شده اند.

هموطن: به گزارش ایران، عصر 23 تیرماه سال جاری مرد جوانی با تماس با پلیس 110 تهران از کشته شدن عمویش در منطقه نواب خبر داد که تیمی از کلانتری 108 نواب به محل جنایت اعزام شدند. مأموران داخل خانه با جسد مردی روبه رو شدند که شواهد نشان می داد یک روز از مرگش می گذرد.

بنابراین بازپرس جنایی و تیمی از اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران در جریان این جنایت هولناک قرار گرفتند و تحقیقات ویژه آغاز شد.

 

 خانه مرگ

خانه کوچک مرد قربانی بوی اسپند می داد و همسر و دو دختر وی به نام های «آیدا» 24 ساله و «لیلا» 17 ساله در گوشه ای از خانه به جسد مرد خانه خیره شده بودند. روی فرش ها لخته های خون ریخته شده بود و کمی آن طرف تر نیز اره ای که مشخص بود عاملان جنایت از آن استفاده کرده بودند به چشم می خورد.

آنان برای اینکه بوی تعفن جسد پدرشان به بیرون خانه سرایت نکند با دود کردن اسپند غباری از دود به راه انداخته و صحنه عجیبی را طراحی کرده بودند، هیچ کدام حرف نمی زدند و کسی نمی دانست تراژدی وحشتناک مرگ چگونه رقم خورده است.

  

دسیسه خانوادگی برای قتل پدر

برادرزاده قربانی که وی نیز در صحنه حضور داشت در تحقیقات ابتدایی به بازپرس «حسین  پور» از شعبه پنجم دادسرای امور جنایی گفت: روز گذشته آیدا به من زنگ زد و با حالتی پریشان به من گفت که پدرش را به قتل رسانده است سپس تلفن را قطع کرد، هرچقدر زنگ زدم جواب نداد، ابتدا فکر کردم قصد شوخی دارد ولی با توجه به اختلافاتی که بین عمو و خانواده اش بود احساس ترس کردم و ماجرا را به پلیس گزارش دادم و به اتفاق آنان مقابل خانه شان رفتم ولی کسی در را باز نکرد.

وی در ادامه افزود: چند دقیقه آنجا بودیم ولی تلاش برای اینکه بدانیم آیا اتفاقی افتاده است یا نه سرانجام نداشت تا اینکه امروز به اتفاق پدرم و پلیس به مقابل خانه عمویم آمدیم و با زحمت موفق شدیم به داخل خانه راه پیدا کنیم، وقتی اینجا آمدیم بوی شدید اسپند همه جا را پر کرده بود و دختر عموها و زن عمویم را دیدم که با حالت غیر عادی نشسته اند و به کمی آن طرف تر که جسد عمویم بود نگاه می کردند. صحنه وحشتناکی بود هیچ تصور نمی کردم با چنین صحنه ای روبه رو شوم.

  

اعتراف به قتل

پس از بازداشت هر سه عضو خانواده آنان تحت بازجویی قرار گرفتند، «آیدا» دختر بزرگ خانواده ادعا کرد سناریوی قتل پدرش را از ماه ها پیش طراحی کرده و روز گذشته به همراه مادر و خواهر کوچکترش آن را عملی کرده است.

این دختر که ادعا می کرد پدرش وی و مادر و خواهرش را بشدت کتک می زد و آنان را شکنجه کرده است به بازپرس گفت: پدرم مرد بداخلاقی بود و همیشه به ما و بویژه مادرم ناسزا می گفت و هرگاه به رفتارهایش اعتراض می کردیم ما را هم به باد کتک می گرفت.

وی در ادامه افزود: پدرم مغازه ای در پاساژ علاءالدین اجاره کرده و با مرد جوانی به نام «حسین» شریک شده بود و مرا مجبور می کرد که من هم آنجا کار کنم. صبح تا شب مغازه بودم و می دیدم پدرم به مادرم خیانت می کند و با زنان خیابانی ارتباط دارد، کتک زدن هایش کم نبود حالا فساد اخلاقی اش بیش از هر چیز دیگری آزارم می داد.

دختر جوان گفت: چندین بار قصد داشتم از خانه فرار کنم ولی هر بار مادرم مرا منصرف می کرد و هرگاه که جرأت اعتراض پیدا می کردم پدرم مرا کتک می زد و می گفت اگر به کسی چیزی بگویم روی صورتم اسید می پاشد!

  

سناریوی جاسازی مواد

آیدا افزود: در این میان شریک پدرم به من اظهار علاقه می کرد و با دلسوزی دروغین خودش را به من نزدیک کرد و هنگامی به خودم آمدم که کار از کار گذشته بود، سرخورده و سرافکنده شده بودم و از سویی رفتارهای زجرآور پدرم مرا به آخر خط رسانده بود بنابراین به حسین گفتم می خواهم پدرم را به قتل برسانم تا به ظلم هایش پایان بدهم، وی نیز ادعا کرد می تواند کمکم کند و گفت دوست پلیسی دارد می تواند با تهیه مواد مخدر و جاساز کردن در خودروی پدرم وی را به زندان بیندازد. پیش خودم فکر کردم و دریافتم که با این کار شاید پدرم باز هم پس از چند سال از زندان آزاد شود و آزار و اذیت هایش را ادامه دهد اما مادر و خواهرم نظرشان به این کار بود. بنابراین دو میلیون به حسین دادم تا به دوستش بدهد ولی پس از چند روز منصرف شدم و به دنبال راه جدیدی بودم.

  

سناریوی تصادف

آیدا گفت: حسین پیشنهاد داد با یک تصادف از پیش طراحی شده پدرم زیر گرفته شود ولی باز هم احتمال دارد پدرم جان سالم به در ببرد و دچار نقص عضو شود و تا آخر عمرش در خانه بماند و مجبور شویم از وی پرستاری کنیم به همین خاطر از اجرای این نقشه خودداری کردیم.

  

سناریوی مسمومیت یا سناریوی مرگ

وی افزود: چند روز بعد حسین عنوان کرد یکی از دوستانش در داروخانه است و می تواند دارویی را بدهد که وقتی در غذای پدرم بریزیم وی در کمتر از چند دقیقه از دنیا برود. به تک تک ابعاد این نقشه ها روز ها فکر می کردم و حسین نیز پیشنهاد داد که یک روز به مغازه بیایم و دارو را در غذای پدرم بریزم ولی من با تصور این که دوربین پاساژ و مغازه تصویر مرا ثبت می کند و پلیس خیلی زود می تواند مرا دستگیر کند از اجرای آن خودداری کردم و از شریک پدرم خواستم این دارو را تهیه کند و به شکلی حساب شده به پدرم بخورانیم، بنابراین با پیشنهاد وی به کلانتری که دوستش آنجا کار می کرد رفتم و وی ادعا کرد برای 10 روز به شهرشان می رود و هنگام بازگشت این دارو را خواهد آورد ولی پس از این مدت دیگر تلفن هایش را جواب نداد تا اینکه نا امید از هر جا به اتفاق مادر و خواهر کوچکترم تصمیم به اجرایی کردن نقشه مان کشیدیم و با تهیه قرص خواب آور قوی قرار شد روز 22 تیرماه سناریوی مان را عملی کنیم.

 وی گفت: روز جنایت فرا رسید و ما برای پدرمان آبمیوه درست کردیم و داخل آن قرص ها را ریختیم، وی نوشیدنی را خورد و دقایقی بعد به خواب عمیقی فرو رفت و نوبت به ما رسید. با همدستی مادر و خواهرم او را کشتیم و هنگامی که از مرگش مطمئن شدیم به حسین زنگ زدم و گفتم پدرم را به قتل رسانده ایم و برای جابه جایی جسدش کمک خواستم ولی وی تلفن خود را خاموش کرد، وقتی نا امید شدیم قصد داشتیم آن را به بیرون از خانه انتقال دهیم ولی چند ساعت بعد عذاب وجدان گرفتیم و ماجرا را به پسرعمویمان گفتیم.

  

مادر خانواده چه گفت؟

این زن که مقابل بازپرس سرش را زیر انداخته بود عنوان کرد که شوهرش مرد بسیار تند خویی بوده و در طول 24 سال زندگی وی و فرزندانش را همواره آزار می داد و هیچ گاه حاضر به قتل وی نبوده ولی هنگامی که متوجه ارتباط شوهرش با زنان دیگر شده در به قتل رساندن وی با دخترانش همراهی کرده است.

 

 ادامه تحقیقات

پس از اعتراف های همسر و دو دختر قربانی، بازپرس، حسین را نیز به دفتر بازپرسی احضار کرد که وی در بازجویی ها ادعا کرد در طراحی و اجرای این قتل نقشی نداشته و دوست قدیمی اش به نام «احمد» که در کلانتری کار می کند دختر جوان را تشویق به اجرای این جنایت کرده و در قبال آن نیز دو میلیون تومان دریافت کرده است. با ادعاهای مرد مرموز، بازپرس مأمور پلیس را که حسین و آیدا ادعا می کردند در تشویق به جنایت نقش داشته است روز 14 مردادماه احضار کرد که وی در دفاع از خود گفت: هیچ گاه نقشه قتل کسی را نکشیده ام و به دروغ متهم شده ام.

وی افزود: اردیبهشت ماه سال جاری حسین به من زنگ زد و گفت یکی از آشنایانش که در مغازه اش نیز کار می کند با مشکل بدی روبه رو شده و نیاز به کمک و راهنمایی دارد. آیدا وخواهرش روز بعد به کلانتری آمدند و گفتند پدرشان آنان را کتک می زند و زندگی شان به جهنم تبدیل شده است و قصد کشتن پدرشان را دارند و من که فکر نمی کردم نقشه شان را عملی کنند، نصیحت شان کردم و خواستم از طریق قانونی و شکایت از پدرشان این مشکل را برطرف کنند و هیچ گاه دست به این کار نزنند.

احمد ادامه داد: من آیدا و خواهرش را یک بار بیشتر ندیده ام و شواهد و مدارک نیز نشان می دهد من نه پولی گرفته ام و نه تماسی با آنان داشته ام و هیچ گاه دست به کار خلافی نزده ام چه برسد به تشویق به جنایت! در ادامه بازپرس پرونده با توجه به ادعاهایی که در این رابطه وجود داشت دستور به بازداشت موقت مأمور پلیس را به اتهام تشویق و ترغیب به جنایت داد و از سویی دستور داد حسین نیز دستگیر شود تا در مواجهه حضوری ابعاد و زوایای پنهان قتل مرد بدرفتار آشکار شود.

بنابر این گزارش تجسس های کارآگاهان و بازپرس جنایی برای مشخص شدن عاملان اصلی جنایت همچنان ادامه دارد.

منبع خبر: روزنامه ایران

جدید ترین مطالب سایت