لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

معمای سفر پس از مرگ

ورود خودرو مدل بالا به روستا کافی بود تا پلیس جنایی در برابر معمای قتل راننده آن قرار بگیرد.

هموطن: چندی پیش روستاییان قیاس آباد شهرستان چناران توجهشان به ورود خودرویی مدل بالا جلب شد.  به گزارش شهروند نکته مرموز ماجرا اما آن جا بود که ساکنان روستا هرگز صاحب خودرو را در روستا ندیدند.

تا این که معمای ناپدید شدن صاحب خودرو روستاییان را به وحشت انداخت.  از یکدیگر پرس و جو می کردند تا راز ناپدید شدن راننده سانتافه را کشف کنند.  تحقیقاتشان به نتیجه نرسید و هیچ کس از ورود غریبه ای به روستا خبر نداشت. همین معمای پیچیده کافی بود تا ماموران پلیس شهرستان چناران برای پی بردن به واقعیت به روستای قیاس آباد اعزام شوند.

تحقیقات   پلیسی

 با ورود کارآگاهان به روستا بررسی از خودرو آغاز شد.  مدارک داخل خودرو نشان می داد خودرو متعلق به پسر جوانی به نام مهدی است، شماره پلاک خودرو سانتافه نیز متعلق به یکی از شهرهای شمالی کشور بود.  ماموران در شاخه دیگری از تحقیقات توانستند با استعلام پلاک خودرو در بانک اطلاعات ثبت رایانه ای آدرس و شماره تلفن مالک خودرو را به دست بیاورند. اما بی خبری خانواده مهدی پلیس را در برابر راز ناپدید شدن او قرار داد. با این اطلاعات کارآگاهان تحقیقات خود را آغاز کردند.  بررسی ها نشان می داد مرد گمشده آخرین بار با یک مرد آشنا به نام علی قرار ملاقات داشته است.

بن بست   تحقیقاتی

ماموران برای شناسایی این مرد دست به تحقیقات ویژه زدند.  تا این که رد پایی از او را در شهرستان رشت شناسایی کردند.  کارآگاهان جنایی با اخذ نیابت قضایی راهی استان گیلان شدند تا شاید ردی از راننده گمشده سانتافه را پیدا کنند.  با شناسایی مخفیگاه متهم عملیات پلیسی کلید خورد و ماموران در اقدامی ضربتی مرد مرموز را شناسایی کردند. با دستگیری این مرد، بازجویی از او آغاز شد. علی که از دستگیری اش شوکه شده بود سعی داشت با داستانسرایی کارآگاهان را از مسیر پرونده دور کند.  خودش را خونسرد نشان می داد و از ناپدید شدن دوستش اظهار بی اطلاعی می کرد.

اعتراف عجیب

تحقیقات پلیسی با بن بست روبه رو شده بود.  کارآگاهان برای حل این معما بار دیگر تحقیقاتشان را از زاویه ای دیگر مورد بررسی قرار دادند. این درحالی بود که تحقیقات از ساکنان روستا نیز آغاز شده بود. تا این که یکی از ساکنان روستا کارآگاهان را در مقابل سرنخ طلایی راز گم شدن مهدی قرار داد. این مرد روستایی ادعا می کرد روزی که این خودرو به روستایشان وارد شده است با راننده میانسال آن مواجه شده و او بعد از توقف به سرعت به سمت جاده رفته است.  کارآگاهان که می دانستند مهدی یک پسر جوان بوده است بار دیگر با معمای پیچیده ای روبه رو شدند تا این که کلید طلایی ماجرا در اختیار پلیس قرار گرفت. شواهد نشان می داد علی آخرین فردی بوده است که با مهدی قرار ملاقات داشته است. همین اطلاعات کافی بود تا کارآگاهان بار دیگر علی را تحت بازجویی قرار دهند.

 علی که باز هم با داستانسرایی قصد داشت کارآگاهان را فریب دهد وقتی در برابر شواهد و مدارک قرار گرفت، پرده از راز گم شدن مهدی برداشت و گفت: مدتی قبل با مهدی وارد یک معامله شد.  اما این تجارت برای من سودی نداشت و با هم دچار اختلاف شدیم. روز به روز آتش انتقام در من شعله ور تر می شد.  تا این که تصمیم به کشتن او گرفتم. به همین خاطر با او یک قرار به قصد شکار کردن گذاشتم.

 به اطراف رشت رفتیم و در یک فرصت مناسب او را با اسلحه شکاری به قتل رساندم. بعد از جنایت جسدش را در داخل خودرواش پنهان کردم و به یکی از روستاهای سبزوار بردم و در چاه انداختم. سپس برای این که ردی از خودرواش در آن اطراف به جا نماند به سمت روستای قیاس آباد شهرستان چناران رفتم و در آن جا رهایش کردم.

زوایای پنهان

با اعتراف علی کارآگاهان به مکانی که او ادعا می کرد جسد را در چاه آن جا انداخته است اعزام شدند. با کشف جسد علی پزشکی قانونی نیز علت مرگ را شلیک با یک اسلحه شکاری اعلام کرد.  متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

منبع خبر: فرارو

جدید ترین مطالب سایت