فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

30 دقیقه خنده در روز احتمال سکته قلبی را حداقل می‌کند

 مصرف روغن بادام زمینی، پیاز، عسل، سیب وانوع سبزیجات از مهمترین عوامل پیشگیری از سکته قلبی و درمان آن است.    

30 دقیقه خنده در روز احتمال سکته قلبی را حداقل می‌کند

30 دقیقه خنده در روز احتمال عود سکته قلبی را به حداقل می رساند

هموطن: مصرف روغن بادام زمینی، پیاز، عسل، سیب وانوع سبزیجات از مهمترین عوامل پیشگیری از سکته قلبی و درمان آن است.

دکتر «قاسم میرفضلی» متخصص قلب و عروق درگفت و گو با خبرنگار سرویس«بهداشت ودرمان»خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) واحد علوم پزشکی ایران، ضمن بیان مطلب فوق و با اشاره به اینکه سکته قلبی براثر انسداد رگ های قلب ایجاد می شود اظهار داشت: همچنین، پرهیز از فشارهای عصبی و روحی و ترک دخانیات و متعادل نگاه داشتن وزن از مهمترین عوامل پیشگیری از سکته قلبی محسوب می شوند.

وی افزود: البته انجام ورزش منظم و سبک مانند پیاده روی، پرهیز از خوردن غذاهای چرب و نمک فراوان و پیشگیری از بالارفتن فشارخون از دیگر عواملی هستند که احتمال سکته قلبی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند.

دکتر میرفضلی همچنین اعلام داشت: تحقیقات نشان داده است افرادی که به مقدار خیلی زیاد از مواد پروتئینی استفاده می کنند به علت کاهش میزان یک نوع آمینو اسید به نام« سیستئین» بسیار کمتر از سایرین دچار انواع مختلف بیماری های قلبی می شوند.

این متخصص در پایان خنده را برای کسانی که دچار حمله قلبی شده اند بسیار مفید دانست و اظهار داشت: خوشروئی و حداقل 30 دقیقه خنده در روز در کسانی که دچار حمله قلبی شده اند احتمال حمله مجدد را تامیزان قابل توجهی کاهش داده و حتی نیاز به درمان آنها را از بین خواهد برد.

جدید ترین مطالب سایت