فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تهیه کیک‌ بستنی میوه‌ای

 اگر همسرتان شاغل است و احیانا در آن روز دیرتر از شما به خانه می رسد، با درست کردن یک کیک بستنی خوشمزه و زیبا، پذیرایی روز زن را تکمیل کنید. این کیک بستنی، بسیار ساده و سریع درست می شود؛ اگر باور ندارید امتحان کنید.    

تهیه کیک‌ بستنی میوه‌ای

 

هموطن: اگر همسرتان شاغل است و احیانا در آن روز دیرتر از شما به خانه می رسد، با درست کردن یک کیک بستنی خوشمزه و زیبا، پذیرایی روز زن را تکمیل کنید. این کیک بستنی، بسیار ساده و سریع درست می شود؛ اگر باور ندارید امتحان کنید.

مواد لازم:

- کیک اسفنجی ساده دایره یا مستطیل شکل (آماده تهیه کنید)

- بستنی وانیلی یا توت فرنگی               به مقدار لازم

- توت فرنگی                              نیم کیلوگرم

- پودر قند                   به مقدار لازم برای تزیین

روش تهیه:

1– ابتدا برگ های توت فرنگی ها را جدا کنید و پس از شست وشو، داخل سبدی بریزید تا آب اضافی آنها خارج شود.

در این فاصله زمانی، کیک اسفنجی را با چاقوی اره ای بزرگی به صورت مقطعی چند برش بزنید. هنگام برش زدن مراقب باشید که کیک آسیب نبیند. در واقع عرض هر برش نباید کمتر از یک سانتی متر باشد.

2– پس از آنکه کیک را به لایه های مختلف یک سانتی متری برش زدید، توت فرنگی ها را به جز 4 تا 5 عدد، با چاقو نصف کنید؛ سپس لایه اول کیک را داخل ظرف مورد نظر قرار دهید.

3– حالا با استفاده از قاشق مخصوص، چند گلوله بستنی را روی اولین لایه کیک گذاشته، سطح خالی باقیمانده آن را با برش های توت فرنگی پُر کنید. سپس لایه دیگری از کیک را روی بستنی و توت فرنگی قرار داده و با دست کمی فشار دهید.

این کار را تا جایی ادامه دهید که لایه آخر کیک را بستنی و توت فرنگی های درسته تشکیل دهد. مرحله پایانی پاشیدن مقداری خاک قند روی بستنی و توت فرنگی است.

به همین راحتی و در مدت زمان حدود نیم ساعت، شما می توانید یک کیک بستنی خوشمزه آماده کنید.فقط آن را تا پیش از به خانه رسیدن همسرتان در یخچال نگه دارید.(ناخنک هم نزنید!)

جدید ترین مطالب سایت