لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تبریک روحانی به اردوغان

رئیس  جمهوری کشورمان در تماس تلفنی با رجب طیب اردوغان، انتخاب وی با رای مستقیم مردم ترکیه رابه سمت ریاست جمهوری جدید این کشور تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر حسن روحانی در این مکالمه تلفنی با اشاره به اعتماد بالای مردم ترکیه به رجب طیب اردوغان ابراز امیدواری کرد، در دوران جدید شاهد روابط نزدیک  تر و صمیمانه  تر دو کشور بوده و همکاری های دوطرف در زمینه مسائل منطقه ای توسعه یابد.

رئیس  جمهوری اسلامی کشورمان با ابراز رضایت از توسعه روابط دو کشور به ویژه پس از سفر اردوغان در دوران نخست وزیری ترکیه، پارسال به کشورمان و سفر اخیر خود به ترکیه ابراز امیدواری کرد، دو کشور بتوانند تفاهمات به عمل آمده را به بهترین وجه اجرایی کنند.

دکتر روحانی درباره مسائل منطقه ای بر ضرورت همکاری  دو کشور در بحران عراق، سوریه و فلسطین تاکید کرد.

رئیس جمهور وضعیت عراق را نگران کننده خواند و تأکید کرد که دولت قانونی باید هرچه زودتر در آن کشور شکل بگیرد.

دکتر روحانی افزود: برای ایران مهم است که فرد مورد تأیید بیشتر نمایندگان مردم در مجلس آن کشور قدرت را بدست  گرفته و اقدامات قانونی خود را در عراق آغاز کند.

رجب طیب اردوغان نیز در این گفتگوی تلفنی با تشکر از تبریک رئیس  جمهوری کشورمان گفت: مناسبات ایران و ترکیه ریشه های تاریخی دارد و در دولت جدید روابط دو کشور نزدیک تر خواهد شد و همکاری های ما در مسائل منطقه ای توسعه خواهد یافت.

وی همچنین با اشاره به ضرورت مبارزه با تروریسم از توسعه همکاری با کشورمان در این باره استقبال کرد.

جدید ترین مطالب سایت