لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

افزایش روابط‌جنسی نامشروع ‌در ایران

مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به وضعیت روابط جنسی در ایران پرداخته است. در این گزارش تاکید شده است که «روابط جنسی نامشروع در حد نگران کننده  ای افزایش یافته است.» این مرکز یکی از راه حل های مبارزه با این روابط را «ازدواج موقت» دانسته است.

هموطن: مرکز پژوهش های مجلس -بازوی تحقیقاتی مجلس شورای اسلامی- گزارشی با عنوان «ازدواج موقت و تاثیر آن در تعدیل روابط نامشروع جنسی» منتشر کرده است. در این گزارش 82 صفحه ای نسبت به وضعیت روابط جنسی در ایران هشدار داده است.

در بخشی از این گزارش، منع تعدد زوجات در سندهای حقوق بشری مورد نقد قرار گرفته و آمده است: «حق تعدد زوجات مبتنی بر واقعیتی تکوینی است و نفی آن در گسترش فحشای جنسی در غرب موثر بوده است.» این گزارش تاکید کرده است که «متاسفانه فرهنگ جوامع اسلامی به واسطه رفت و آمد، وسایل ارتباط جمعی، ماهواره و اینترنت به شدت از فرهنگ غرب تاثیر پذیرفته است.»

در اين گزارش همچنین آمده است «بالارفتن سن ازدواج، تمایل به زندگی مجردی، روابط جنسی آزاد، کاهش ازدواج و افزایش طلاق و... از تاثیرات فرهنگی غرب بر جوامع اسلامی است.» مرکز پژوهش ها در سر فصل مهمی از گزارش با عنوان «وضعیت موجود در آیینه آمار» شرایط روابط جنسی در ایران را تشریح کرده است.

  اين گزارش با استناد به نامه ای از وزارت آموزش و پرورش، نتايج تحقيق روی ۱۴۱هزار و ۵۵۵ دانش آموز دختر و پسر دوره متوسطه در سال تحصيلی ۱۳۸۷-۱۳۸۶ منتشر کرده است. بر اساس اين تحقيق، ۱۰۵ هزار و ۴۶ نفر دانش آموز يعنی 3/74درصد دارای رابطه «غيرمجاز با جنس مخالف» بوده اند.

همچنين تعداد ۲۴ هزار و ۸۸۹ نفر که 5/17درصد دانش آموزان مورد تحقيق را در بر می گیرد كه همجنس گرا بوده اند و ۱۱ هزار و ۶۸۲ نفر يعنی 2/8درصد نيز دست به خودارضايی می زده اند. گزارش مرکز پژوهش های مجلس به نقل از کارشناسان و مسوولان از کاهش سن روسپيگری به ۱۵ سال خبر داده است.

منبع خبر: دنیای اقتصاد

جدید ترین مطالب سایت