لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

۵ماده غذایی برای رفع چربی‌های شکم

 تغذیه نامناسب منجر به بروز مشکلات بسیاری می شود که ایجاد چربی در ناحیه شکم یکی از آن هاست.    

۵ماده غذایی برای رفع چربی‌های شکم

هموطن:تغذیه نامناسب منجر به بروز مشکلات بسیاری می شود که ایجاد چربی در ناحیه شکم یکی از آن هاست.

چربی  شکم، موردی است که خیلی ها را دچار دردسر کرده است. در این جا چند ماده غذایی را به شما معرفی می کنیم که می توانند به کاهش و رفع چربی شکم کمک خوبی کنند:

• هر غذایی که سرشار از ویتامین C باشد برای رفع چربی های شکم مفید است. ویتامین C با داشتن قابلیت بالا برای رفع چربی ها، قادر خواهد بود چربی های ایجاد شده در ناحیه شکم را از بین ببرد، از اینرو، خوردن مرکبات راه مناسبی برای سوزاندن این چربی ها است. با مصرف ویتامین C نه تنها چربی های اضافی را به راحتی می سوزانید بلکه به سلامت خود نیز کمک می کنیم چرا که بدن به این ماده غذایی نیاز مبرم دارد.

• محصولات لبنی، یکی دیگر از منابع خوب غذایی هستند که به سوزاندن چربی های شکم کمک می کنند. شیر از جمله محصولات لبنی است که چربی ها را به راحتی به اجزای قابل هضم در بدن تبدیل می کند. محصولات لبنی با کاهش و از بین بردن تراکم چربی در بدن، به کوچک شدن شکم، کمک قابل توجهی می کنند. پس بهتر است برای از بین بردن چربی های شکم، هر روز یکی از محصولات لبنی را در برنامه غذایی خود بگنجانیم.

• بادام هندی، بادام زمینی و بادام از جمله چربی های خوبی هستند که بدن به آن ها نیاز اساسی دارد. مغزها، عمل متابولیسم را در بدن سریع تر می کنند و با این کار باعث می شوند چربی های انباشته شده به انرژی تبدیل شوند و سوزاندن چربی های شکم سریع تر صورت گیرد.

• غذاهایی که عمل متابولیسم را افزایش می دهند برای سوزاندن چربی های شکم مفیدند. از اینرو خوردن سبزی جاتی مانند گل  کلم، کلم پیچ برای رهایی از چربی های شکم ، توصیه می شود.

• چای سبز نیز منبع خوب دیگری از غذاهایی است که به رفع چربی های شکم کمک می کند و شاید بتوان گفت از میان تمام غذاهای مفید برای از بین بردن چربی های شکم، این نوشیدنی بهترین انتخاب باشد. نوشیدن یک فنجان چای سبز در روز، کمک بسیار زیادی در از بین بردن چربی های شکم به شما خواهد کرد.

جدید ترین مطالب سایت