لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کاهش دمای پایتخت طی دو روز آینده

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان این که تهران طی دو روز آینده شاهد کاهش دما خواهد بود، گفت: برای شهرهای جنوبی استان تهران، باد و گردوخاک پیش بینی می شود.

هموطن: احد وظیفه در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود: بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی در سه روز آینده در برخی مناطق استان هرمزگان، جنوب فارس، شرق بوشهر و جنوب سیستان و بلوچستان در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب افزایش ابر، ورزش باد، بارش پراکنده یا رعد و برق پیش بینی می شود.

به گفته وی، طی سه روز آینده در شرق کشور بویژه شمال سیستان و بلوچستان وزش باد و گرد و خاک ادامه خواهد داشت. در این مدت سواحل شرقی دریای خزر و شمال سمنان در ساعات بعد ازظهر و شب رگبار باران گاهی رعد و برق خواهند داشت.

وظیفه  با بیان این که از بعد از ظهر روز سه شنبه تا اواخرهفته دریای خزر مواج خواهد بود، اظهار داشت: در روزهای دوشنبه و سه شنبه مناطق غربی و مرکزی خلیج فارس و شرق دریای عمان مواج است.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: بر این اساس، آسمان تهران در روز سه شنبه صاف و در شهرهای جنوبی با باد و گردوخاک همراه خواهد بود. همچنین حداقل و حداکثر دما در این روز به 30و 39درجه سانتی گراد بالای صفر می رسد. در روز چهارشنبه نیز آسمان پایتخت صاف در شهرهای جنوبی باد و گردوخاک در بعدازظهر رشد ابر در ارتفاعات پیش بینی شده است و حداقل و حداکثر دما در این روز به 28 و39 درجه سانتیگراد خواهد رسید.

منبع خبر: مهر

جدید ترین مطالب سایت