فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حنا و ریزش موها

 دکتر سعید حبیبی در گفت وگو با خبرنگار بهداشت و درمان ایسنا واحد علوم پزشکی ایران گفت: بیماری های عصبی و روش های غیرعلمی کاهش وزن از عوامل محیطی تعیین کننده در ریزش موی سر افراد است.............    

حنا و ریزش موها

 هموطندکتر سعید حبیبی در گفت وگو با خبرنگار بهداشت و درمان ایسنا واحد علوم پزشکی ایران گفت: بیماری های عصبی و روش های غیرعلمی کاهش وزن از عوامل محیطی تعیین کننده در ریزش موی سر افراد است.

استفاده از داروهای گیاهی برای کنترل ریزش مو و تحریک پیاز مو برای رشد موهای جدید باوری غلط است و تنها گیاه سدر در لطافت موی سر تاثیرگذار است. وی با اشاره به تاثیر ترشح هورمون ها، مسایل ژنتیکی و گذشت زمان در افزایش میزان ریزش موی سر اظهار داشت: علاوه بر موارد ذکر شده عوامل محیطی چون کم خونی، بیماری های دستگاه عصبی، کاهش وزن، زایمان، استرس، انجام عمل های جراحی و مصرف برخی از داروها، ریزش موی سر را به دنبال خواهند داشت.

وی افزود: در روش های پزشکی می توان با تجویز داروهای خاص، میزان ترشح هورمون های مردانه را در زنان کنترل کرد اما این روش برای مردان به دلیل کارکرد متفاوت هورمون ها تاثیری ندارد.

این متخصص پوست و مو تاکید کرد: برای مردان استفاده از روش هایی مانند تجویز محلول های تحریک کننده رشد مو چون ماینوکسیدیل که به صورت مقطعی بر ترشح هورمون مردانه تاثیر می گذارد، تجویز می شود. وی در پایان گفت: موی سر با افزایش سن و گذر زمان دچار تغییر و تحولاتی می شود بنابراین نباید با ایجاد استرس نسبت به کاهش میزان موی سر، موجب ریزش موهای جدید شویم.

منبع: سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت