لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رودرویی عمران خان با نواز شریف

درحالی که تنها چند ساعت تا آغاز تظاهرات مخالفان دولت پاکستان همزمان با سالروز استقلال این کشور باقی مانده است، دادگاه عالی پاکستان برگزاری هرگونه تظاهرات و تحصن را در اسلام آباد پایتخت غیرقانونی اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حزب«تحریک انصاف» پاکستان به رهبری « عمران خان»، اصلی ترین چهره سیاسی مخالف دولت نواز شریف،دراعتراض به آنچه تقلب گسترده درانتخابات پارسال می داند، از مدتها پیش هواداران خود را به برپایی تظاهرات برضد دولت همزمان باسالروزاستقلال پاکستان فراخوانده است.

رودرویی عمران خان با نواز شریف

به علت آنکه تلاش های نواز شریف برای مذاکره با عمران خان و حل مسالمت آمیز اختلافات میان آنها تا کنون به نتیجه نرسیده است، دستگاه قضایی پاکستان برای پیشگیری از هرگونه عواقب ناگوار احتمالی ، برپایی تظاهرات را غیرقانونی اعلام کرد.

اما  «حزب تحریک انصاف» که هیچ گزینه ای غیر از استعفای «نواز شریف »  را نمی پذیرد ،  بدون اعتنا به دستور دستگاه قضایی ، بر برگزاری تظاهرات تاکید کرده است.  در این حال تدابیر شدید امنیتی در  اسلام آباد اجرا شده است.

نیروهای امنیتی با هدف ممانعت از ورود معترضان تمامی ورودی  و خروجی های اسلام آباد را تحت کنترل و نظارت خود در آورده اند . مخالفان مدعی هستند در انتخابات مجلس در سال 2013  که منجر به پیروزی حزب مسلم لیگ شاخه نواز و در نتیجه، تصاحب کرسی نخست وزیری از سوی نواز شریف شد تقلب گسترده صورت گرفته است.

جدید ترین مطالب سایت