لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انتقاد آقای وزیر از تقلب در محصولات غذایی

وزیر بهداشت گفت: برای جلوگیری از تضییع حقوق شرکت های تولید لبنیات، اسامی شرکت های متخلف لبنی که از روغن پالم استفاده می کنند را اعلام می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دکتر هاشمی در حاشیه نشست افتتاحیه تدوین سند راهکارهای اجرایی سیاست های کلی سلامت درباره استفاده از روغن پالم در لبنیات پرچرب افزود: اسنادی داریم که برخی از شرکت های لبنی از این روغن استفاده می کنند که برای سلامت مردم مضر است، بنابراین در هفته های آینده نظارت وزارت بهداشت بر فعالیت این شرکت ها افزایش می یابد که در صورت مشاهده تخلف برای جلوگیری از تضییع دیگر شرکت های تولید لبنیات اسامی متخلفان را اعلام می کنیم.

انتقاد آقای وزیر از تقلب در محصولات غذایی

وی با اشاره به اینکه مجوز ورود این روغن بر عهده وزارت صنعت و معدن و بخشی از آن مربوط به وزارت کشاورزی است، گفت: در جلسه شورای عالی سلامت و امنیت غذا با توجه به مضرات این روغن در سلامت مردم تصمیم گیری شد که واردات روغن پالم در چند سال آینده از 50 درصد کنونی به 30 درصد و تا 15 درصد در سال های آینده کاهش یابد.

وزیر بهداشت در ادامه با گله از اجرایی نشدن برخی از سندهای تدوین شده افزود: سیاست هایی که ابلاغ می شود برای مردم است، بنابراین مردم انتظار دارند بدانند که در زندگی روزمره آن ها و حل مشکلات  شان این اسناد چه تغییری ایجاد می کند.

جدید ترین مطالب سایت