فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نتانیاهو در معرض حمله صهیونیستها

مطبوعات رژیم صهیونیستی از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و ارتش این رژیم به خاطر شکست در غزه به شدت انتقاد کردند. روزنامه معاریو نیز نوشت مقامات سیاسی این رژیم به خاطر سخنان یکی از افسران بلند پایه ارتش به خشم آمده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، یوسی فرتر نویسنده صهیونیست در مقاله ای در روزنامه هاآرتص نوشت: نتانیاهو برای توقف جنگ دست و پا می زند، ولی شرایط سیاسی آن هنوز مهیا نشده است. وی افزود: آنچه مایه نگرانی نتانیاهو است، آن است که جنگ به گونه ای پایان یابد که مردم اسرائیل آن را ضعف تلقی کنند که به این شکل حتما بهای آن را با از دست دادن مقامش خواهد پرداخت.

روزنامه معاریو نیز نوشت  مقامات سیاسی این رژیم به خاطر سخنان یکی از افسران بلند پایه ارتش به خشم آمده اند؛ آنجا که گفت: ارتش اسرائیل برای سرنگون ساختن حکومت حماس فقط به یک هفته زمان نیازمند است. این روزنامه افزود: مقامات سیاسی این سخن را نوعی منحرف ساختن افکار دانستند و گفتند: گزارش ارائه شده به کابینه امنیتی اسرائیل کاملا با این سخن متفاوت بود.

معاریو به نقل از منابع سیاسی صهیونیستی نوشت: بهای انسانی و اقتصادی و تمایل به کاهش تلفات تفنگداران ارتش باعث اتخاذ تصمیم به عقب نشینی از غزه شد.

اما روزنامه یدیعوت آحارونوت هم با اشاره به تنش میان نتانیاهو و شماری از وزرایش نوشت: اختلاف میان ما و آمریکا درباره آتش بس همچنان باقیست. به نوشته این روزنامه صهیونیستی، در حالی که نتانیاهو مدعی شده «ارتش به عملیات در غزه تا نابود سازی تونل های هجومی پایان نمی دهد»، کاخ سفید اعلام کرده که حل مساله تونل ها باید در چارچوب توافق میان طرفین درباره خلع سلاح مقاومت در غزه حل شود، لذا باید آتش بس فوری برقرار گردد.

در همین حال، شماری از تحلیلگران نظامی معتقدند تکیه صهیونیستها به نیروی هوایی عامل اصلی شکست در این جنگ بود.

جدید ترین مطالب سایت