لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

«باید دوباره حمله کنیم»/«آتش بس به شرط نابودی حماس»

وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی، ضمن درخواست برای انحلال جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد، طرح صلح پیشنهادی عربستان در دوره کنونی، از هر زمان دیگری کارآمدتر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از روزنامه «هاآرتص»، چاپ سرزمین های اشغالی، در حالی که مذاکرات آتش بس میان نمایندگان گروه های مقاومت فلسطینی از جمله «حماس» و «رژیم صهیونیستی» در قاهره، پایتخت مصر، در حال برگزاری است، وزیر امور خارجه این رژیم تهدید کرد باید با حمله ای دیگر حماس را شکست داد.

 «آویگدور لیبرمن»، وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی، روز چهارشنبه، امروز، 13 آگوست 2014، گفت، (رژیم) اسرائیل باید حتی به قیمت یک «آتش سوزی بزرگ» دیگر، حماس را شکست دهد.

وی افزود: (رژیم) اسرائیل نمی تواند از عهده یک جنگ فرسایشی بر آید. اگر آتش بس کنونی تمام شود، اسرائیل باید ابتکار عمل را به دست بگیرد، حتی اگر این کار به معنای افزایش وسعت درگیری باشد و داستان را در کوتاه ترین زمان ممکن به پایان برساند.

«لیبرمن»، گفت: در حال حاضر، اجرای طرح عربستان سعودی برای برقراری صلح، مناسب تر و کارآمدتر از قبل است.

وی افزود: این طرح نکات برجسته بسیاری دارد و بهترین طرح موجود برای برقراری صلح با فلسطینی هاست.

وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرد انحلال جنبش حماس، شرط اساسی برای برگزاری هرگونه مذاکرات صلح است. وی همچنین گفت که ما نمی توانیم به ابومازن"رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تکیه کن چرا که وی مشروعیت خود را در سال 2006 از دست داده و باید انتخاباتی جدید در تشکیلات خودگردان برگزار شود.

آتش بس 72 ساعته میان حماس و رژیم صهیونیستی رو به پایان است و ساعت 21 روز چهارشنبه به وقت گرینویچ، 1:30 بامداد پنجشنبه به وقت تهران، به پایان می رسد. با این حال، به نظر می رسد مذاکرات تا کنون به پیشرفت چشمگیری دست نیافته باشد.

مقامات تفلسطینی خبر دادند، مصری ها پیشنهاد تازه ای برای برقراری آتش بس میان حماس و رژیم صهیونیستی ارائه کرده اند که شامل کاهش محاصره دریایی و نیز منطقه حائل در مرز سرزمین های اشغالی و غزه است.

جدید ترین مطالب سایت