لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

علی کریمی: لطفا دهانتان را ببندید

هافبک سابق تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: آقايان لطفا به جاي مصاحبه کذب دهان تان را ببنديد، بهتر است.

علی کریمی اظهار داشت: من عمر خودم را در این فوتبال گذرانده ام و بهتر است هر کسی به خود اجازه ندهد درباره تبصره و برخی مسائل فوتبال حرف بزند.

به گزارش فارس، وی افزود: همین طور از دبیر کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی می خواهم دهن خودش را ببندد و این بار حرف هایی را که می خواهد بزند هماهنگ کند.

کریمی تاکید کرد: او گفته  است که تاریخ صادر شدن حکم کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی مبنی بر کاهش مبلغ قراردادم اول اردیبهشت بوده و به من ابلاغ شده است. این را باید به این آقا بگویم من اول اردیبهشت در اردو بودم و خودم را برای بازی با استقلال آماده می کردم.پس بهتر است آقایان حرف هایی را که می خواهند بزنند یک بار آن را آنالیز کنند. باز هم می گویم در تاریخ یکم اردیبهشت در اردوی تهران بودیم و حرف آقایان در این باره کاملا کذب است.

کاپیتان سابق تیم ملی ایران گفت: هیچ حکمی هم به من ابلاغ نشده تا آن را ببینم و شکایت کنم. البته اسمی از هیچ کس نمی برم اما منظور من کاملا مشخص است. دبیر کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی در یک سال گذشته جریمه ای 480 میلیونی برای کریمیان و میثم بائو و بازیکنان دیگر صادر کرده و اگر بررسی کنید متوجه خواهید شد این احکام در دنیای فوتبال اصلا بی سابقه است. من منتظر جلسه کمیته انضباطی دوم می مانم تا تکلیف همه چیز مشخص شود.

جدید ترین مطالب سایت