فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هفته سوم لیگ‌برتر؛ جذابیت از تهران تا زاینده‌رود

دو ديدار تهراني ـ اصفهاني هفته سوم ممکن است به معناي پايان رخوت ليگي باشد که تا اينجا از کمترين ميزان استقبال تماشاگران هميشگي فوتبال برخوردار بوده است.

هموطن: به گزارش "ورزش سه"، پنجشنبه و جمعه استقلال ـ سپاهان و ذوب آهن ـ پرسپولیس دو بازی حساس و احتمالا تماشایی لیگ را در شرایطی برگزار می  کنند که بازی استقلال و سپاهان طبق معمول این سال ها نبرد دو تیم صدرنشین لیگ است.

سپاهان و استقلال با 6 امتیاز از دو بازی با تفاضل گل متفاوت در صدر جدول حضور دارند و بازی ها آنها اگر با نتیجه ای غیر از تساوی به پایان برسد به این معناست که لیگ برتر در هفته سوم صدرنشین یکتایی خواهد داشت. اولین تیمی که می  تواند از سایرین فاصله بگیرد، فاصله ای که حداقل 2 امتیاز خواهد بود.

طبق برنامه ریزی روز پنجشنبه 5 مسابقه داریم: پدیده ـ صبا، سایپا ـ گسترش، راه آهن ـ فولاد، سپاهان ـ استقلال، پیکان نفت مسجدسلیمان، روز جمعه همه3 بازی نسبتا حساس برگزار می  شود که در آن تراکتور ـ ملوان، پرسپولیس ـ ذوب آهن، استقلال خوزستان ـ نفت مسجدسلیمان به میدان می  روند.

در حال حاضر در جدول لیگ برتر تیم ها شرایط چندان متعادلی ندارند و از بین مدعیان استقلال، سپاهان و تراکتور در حد انتظار نتیجه گرفته اند.

از بازی های این هفته به جز بازی دو تیم صدرنشین مسابقه 2 تیم پرسپولیس ـ ذوب آهن حساسیت فوق العاده دارد و از جنبه های مختلف مورد توجه قرار خواهد داشت. هر دو تیم که با امیدواری لیگ را آغاز کرده اند در 2 هفته اول به یک امتیاز قانع شده اند و بازی روز جمعه این دو تیم می  تواند آغازی بر حرکت رو به جلویشان باشد. این مسئله به خصوص برای پرسپولیس که همچنان درگیر مصائب و اتفاق های مدیریتی است بیشتر اهمیت دارد. البته یحیی گل محمدی از 2 نبرد سال گذشته با علی دایی 4 امتیاز به دست آورده برای پیروزی به زمین خواهد آمد. فراموش نکنید که در فوتبال ایران اتخاذ شیوه دفاع و ضدحمله به روش اصلی تبدیل شده است، کاری که یحیی با تیم نفت در آن استاد بود و حالا با ذوب آهن هفته به هفته به سمت جلو قدم برمی دارد. اینکه در پایان این هفته تیتر مطبوعات چه باشد و چه اتفاق هایی در راه، هیچ کس نمی  داند!

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت