لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هلاکت ۱۰۶ داعشی به دست مردم و ارتش عراق

نیروهای امنیتی عراقی با همکاری نیروهای مردمی ۶۵ عضو گروهک تکفیری داعش را که تلاش کردند به منطقه العظیم، حد فاصل دو استان دیاله و صلاح الدین نفوذ کنند، به هلاکت رساندند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از شبکه تلویزیونی العالم :  پلیس استان دیاله در این باره گفت: نیروهای ارتش  و  مردم عراق توانستند از ورود عناصر تکفیری داعش به مناطق پاکسازی شده در العظیم جلوگیری کنند.

همچنین نیروی هوایی عراق در منطقه جلولاء در استان دیاله محل تجمع عناصر تکفیری داعش را هدف قرار داد و بیست و چهار نفر از آنها را کشت و سه خودرو را منهدم کرد.

از سوی دیگر در استان الانبار هفده عضو داعش در بمباران نیروی هوایی عراق به هلاکت رسیدند.

این در حالی است که افسران امنیتی عراقی  گفته اند که شایعاتی که درباره ضعف تدابیر امنیتی در اطراف استان بغداد مبنی بر آسیب پذیر بودن آن  مقابل حمله احتمالی به این استان منتشر می شود، بی اساس و هدف از این شایعات ایجاد ناامنی و بی ثباتی میان مردم است.

عزیز جبر شیال،  استاد علوم سیاسی دانشگاه مستنصریه گفت: این تصور که بغداد به راحتی از سوی عناصر داعش، تکفیری و وهابی قابل نفوذ است بی اساس است.

همچنین جاسم الموسوی، کارشناس عراقی در این باره گفت: حضور افراد دو لشکر ارتش عراق در اطراف بغداد علاوه بر نیروهای داوطلب  مردمی بیانگر تدابیر امنیتی لازم برای حمایت از بغداد است.

پیش تر گروه های مسلح تلاش هایی برای ورود به بغداد کردند اما به نتیجه نرسیدند.

در همین حال طرح محافظت از بغداد با حمایت جریان صدر به اوج خود رسیده است.

عدنان السراج، عضو ارشد دولت قانون دراین باره  گفت: نفوذ تروریست ها به بغداد به علت نبود پایگاه مردمی برای آنان دراین شهر امکان پذیر نیست.

جدید ترین مطالب سایت