فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تن فروشی در ویترین تا آزادی یواشکی در ایتالیا

نگاهی به اخبار برخی سایت ها و خبرگزاری های داخلی و خارجی در روز جمعه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر.

هموطن: 

رژیم غاصب و خونخوار کودک کش دیگر با این کارهایی که در درونش صورت می گیرد، دیگر به کل، اخلاق و انسانیت و شرف را سر بریده است.

فروش دختران در فروشگاه های زنجیره ای، جنایتی بی شرمانه دیگر از این نطفه نامشروع در اقدامی آشکار از ترویج بی بند و باری و  فساد اخلاقی در جامعه صهیونیستی، زنان برای فروش در ویترین فروشگاه های زنجیره ای سرزمین های اشغالی به معرض نمایش گذاشته می شوند.

تن فروشی در ویترین تا آزادی یواشکی در ایتالیا

به نوشته روزنامه صهیونیستی هاآرتص، درحالی که فروشگاه ها لباس های تن مانکن را برای فروش در ویترین با برچسب قیمت به معرض نمایش می گذارند، در سرزمین های اشغالی، به تازگی، زنان و دخترانی را که از کشورهای مختلف قاچاق شده اند، با برچسب قیمت برای تن فروشی در ویترین به نمایش گذاشته شده اند.

بیشتر...

سرقت 193هزار دلاری هکرها از بانک آمریکایی

شرکتی در ایالت تنسی آمریکا، به علت اهمال یک بانک در زمینه حفظ امنیت آنلاین مشتریانش، متحمل زیانی ۱۹۳ هزار دلاری شده است.

تن فروشی در ویترین تا آزادی یواشکی در ایتالیا

شرکت TEC Industrial Maintenance & Construction اعلام کرده که گروهی از هکرهای روسیه در می سال ۲۰۱۲ حدود ۱۹۳ هزار دلار از حساب این شرکت در بانک Trisummit برداشت کرده اند و با توجه به ناتوانی این بانک در بازپس گرفتن مبلغ یاد شده شکایتی را علیه آن تقدیم دادگاه کرده اند.

بیشتر

حیرت هالیوودی ها از «شب آفتابی»

نمایش «شبی در کهکشان ها» برنامه ای ترکیبی است که از جلوه های مختلف نمایشی و حتی سینمایی بهره گرفته است. امکانات نورپردازی، صوتی و جلوه های بصری از جمله المان های به کار گرفته شده در این پروژه است.

این نمایش به کارگردانی بهزاد بهزادپور از 26 تیرماه در بوستان ولایت به اجرا درآمده است و در آن حدود 600 نفر همکاری می کنند. بهزادپور پیش از این هم نمایش «شب آفتابی» را به همین ترتیب اجرا کرد.

تن فروشی در ویترین تا آزادی یواشکی در ایتالیا

«شبی در کهکشان ها» روایتی است از مهمترین داستان های تاریخ انبیا و زندگی بشر از ابتدای خلق آدم تا رانده شدن او از بهشت و تا داستان های پیامبران اولوالعزم و غدیر و ... و در نهایت به دوران معاصر و دفاع مقدس و ظهور می رسد. این داستان ها برای مخاطب به سادگی بیان می شود و نمایش تنها به گوشه های مهمی از زندگی آنها اشاره می کند. این سادگی در روایت پیچیدگی های هنری را کمتر به کار می گیرد و مخاطب بیشتر از آنکه بتواند تخیل کند پیام را به تمامه و به شکلی مستقیم دریافت می کند.

این نوع گویش که به عمد از طرف بهزادپور انتخاب شده به گفته او براساس ذائقه مخاطب است. بهزادپور در این گفتگو از توجه خود به عامه مردم می گوید؛ آنهایی که با رسانه های زیادی در ارتباط هستند، مثل ریگ فیلم  می بینند و از سالن های تئاتر دوری کرده اند و بعد دلیل این دوری را در روایت سمبلیک نمایشنامه ها و شیوه خاص اجرایی بازیگران می داند.

بیشتر...

هنرمندی یک ایرانی در آمریکا

«امید اسدی»، هنرمند ایرانی ساکن منچستر انگلستان، با استفاده از یک چاقوی کوچک جراحی، ذره بین و سوزن، طرح های زیبا و ماهرانه ای روی برگ  درختان رقم زده است.

تن فروشی در ویترین تا آزادی یواشکی در ایتالیا

تن فروشی در ویترین تا آزادی یواشکی در ایتالیا

بیشتر...

آزادی یواشکی در ایتالیا

اسلام در ایتالیا مخفی باقی مانده است. با وجود زندگی بیش از یک میلیون مسلمان در این کشور، دولت ایتالیا محدودیت های سخت گیرانه ای در زمینه مساجد مورد تائید دولت را اعمال کرده است. در واقع، فقط هفت مسجد در شهرهای رم، فلورانس، پالرمو، تورین، راونا، میلان و جنوا وجود دارد.

تن فروشی در ویترین تا آزادی یواشکی در ایتالیا

با وجود عدم اجازه دولت برای ساخت مسجد مسلمانان مجبور شده اند با تبدیل انبارها، پارکینگ ها، ورزشگاه ها و فروشگاه ها به انجام فرایض دینی و اقامه نماز جماعت روی آورند.

Nicolò Degiorgis، عکاس ۲۹ ساله ایتالیایی از سال ۲۰۱۳-۲۰۰۹ با مستندنگاری از نمازهای جماعت مسلمانان، محدودیت هایی را که دولت ایتالیا برای مسلمانان به اجرا گذاشته، به تصویر کشیده است.

بیشتر...

منبع خبر: خبرگزاری فارس

جدید ترین مطالب سایت