لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هوشمندسازی مدارس تهران به کجا رسید؟

به گفته معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهر تهران، تاکنون 2308 مدرسه در تهران در طرح هوشمندسازی قرار گرفته اند که  60 درصد این مدارس غیر دولتی هستند.

هموطن: به گزارش ایسنا، حسینی در همایش تبیین سیاست های هوشمند سازی مدارس تهران با اشاره به ضرورت وجود مدارس هوشمند در فرایند یاددهی و یادگیری اظهارداشت: آغاز این طرح در سال 83 توسط مرحوم علاقمندان مطرح شد و از سال 83 حدود 80 مدرسه ی دولتی و غیر دولتی با رویکرد هوشمند سازی فعالیت خود را شروع کردند همچنین از سال 90 نیز مدارس خاص مورد توجه قرار گرفتند .

وی افزود: در سال 91 ، 2500 مدرسه در فرآیند هوشمند سازی قرار گرفته اند که از این تعداد 220 مدرسه توانستند براساس کتابچه و نقشه راه مدارس هوشمند گواهینامه ی مهارت دریافت نمایند .

حسینی همچنین اضافه کرد: طی سال های 93 تا 91 ، 40 درصد افزایش دسترسی دانش آموزان به رایانه های آموزشی، 130 درصد افزایش کلاس های الکترونیکی و 165 درصد افزایش به کارگیری محتوای یاددهی و یادگیری را در مدارس شهر تهران شاهد بوده ایم .

وی با اشاره به اینکه 2308 مدارس تهران در طرح هوشمندسازی قرار گرفتند، افزود: 60 درصد مدارس غیر دولتی و 57 درصد مدارس دولتی در این طرح قرار گرفته اند و مدیریت یکپارچه ی مدارس، توسعه زیرساختهای فنی مورد نیاز مدارس در حوزه هوشمندسازی ، توانمند سازی نیروهای انسانی و ارزیابی و رتبه بندی مدارس هوشمند از جمله برنامه های عملیاتی هوشمند سازی در سال 94-93 است .

معاون آموزش متوسطه شهر تهران در خصوص برنامه های در دست اقدام نیز عنوان کرد: بازنگری و انتشار نسخه دوم کتاب نقشه راه مدارس هوشمند،  تهیه و انتشار راهنمای طرح تبلت برای مدارس شهر تهران، جمع آوری تجارب باب مدارس هوشمند و پایش و ارزیابی محتوا های الکترونیکی و معرفی محتوا های مناسب و منطبق بر اهداف ازجمله برنامه های در دست اقدام است

منبع خبر: ایسنا

جدید ترین مطالب سایت