فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نوزادان منتظر یارانه باشند/پرداخت ۵/۵ هزار میلیارد یارانه

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، با اعلام اینکه «یارانه متولدین جدید، جزئ حق خانواده هاست و در این دولت، حقی از فردی ضایع نمی شود»، تصریح کرد: دولت به پرداخت یارانه ۵ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومانی بخش تولید متعهد است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محمد باقر نوبخت، در حاشیه نشست روسای بیمارستان های دولتی در جمع خبرنگاران، در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه مسئولان «سازمان هدفمندی یارانه ها» اعلام کرده اند، برای پرداخت یارانه متولدان جدید در چند ماه گذشته تا کنون اعتباری ندارند، گفت: اگر این جمله را مسئولان این سازمان بیان کرده باشند، رد می کنم. البته مدیریت ما، به نحوی است که به تکالیف قانونی خود عمل کنیم؛ اما در زمان معین، این فرصت برای خانوارها بود که برای نام نویسی اقدام کنند و ما هم بر اساس آن برنامه ریزی کنیم.

وی افزود: سازمان هدفمندی یارانه ها، اطلاعاتش را برابر رویدادهای چهارگانه تکمیل می کند و ما نیز بی شک به پرداخت یارانه همه آنان اقدام می کنیم و مشکلی در این زمینه نداریم. با این حال، نباید این اطلاعات، هر لحظه دستخوش تغییر شود، بلکه باید هر از گاهی، اطلاعات دریافتی از خانوارها را دریافت و روزآمد کنیم تا یارانه ها متناسب با آن پرداخت شود.

معاون رئیس جمهور در پاسخ به این پرسش که آیا معوقه یارانه متولدان جدید نیز پرداخت می شود، تاکید کرد: تردیدی نیست همه مواردی که پیش بینی شده و حقی برای خانواده هاست، پرداخت می شود و هیچ حقی را ضایع نمی کنیم.

وی گفت: منابع لازم برای پرداخت یارانه نقدی، در قانون پیش بینی شده است و اکنون نیز این امکان وجود دارد که ما نه فقط یارانه های نقدی مرتبط با مرحله دوم قانون هدفمندی را پرداخت می کنیم، بلکه حتی یک روز هم پرداخت یارانه های نقدی به تاخیر نیفتاده است.

نوبخت افزود: ما افزون بر پرداخت یارانه های نقدی در بیست و دوم هر ماه، بیش از 2 هزار و 660 میلیارد تومان بابت اجرای موفق برنامه تحول نظام سلامت پرداخت کردیم و برای اجرای خوب قانون هدفمندی یارانه ها در بخش تولید نیز 5 هزار و 400 میلیارد تومان پرداخت می کنیم.

وی گفت: برای اجرای «برنامه تحول نظام سلامت» نیز 2660 میلیارد تومان بودجه اختصاص داده ایم و در آینده نیز تخصیص منابع به نوعی جلوتر از میزان عملکرد ماهانه ما خواهد بود.

وی همچنین با اشاره به یارانه های مصوب برای حمایت از بخش تولید گفت: برای حمایت از این بخش هم رقم مناسبی گذاشته ایم، اما چون تولید را به صورت یارانه تسهیلات خواهیم داد، این یارانه همان روز اول پرداخت نمی شود. بلکه دستگاه ها یا واحدهای تولیدی از این محل تسهیلات می گیرند و در زمان بازپرداخت، بخشی از سودشان را به صورت یارانه از این محل پرداخت می کنیم.

نوبخت افزود: برنامه ما برای اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها، دقیقا متناسب با تکالیف قانونی پیش می رود.

وی با اشاره به برنامه ها و اهداف رئیس جمهور برای بهبود وضع زندگی مردم افزود: تحقق این هدف محصول سیاست هایی است که تولید ثروت می کند و سیاست هایی که توزیع عادلانه ثروت را در پی داشته باشد.

جدید ترین مطالب سایت