لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حقایق تاسف بار پالم؛ فاجعه استاندارد یا ضعف اجرایی؟

در پی افشای تخلفات برخی شرکت های لبنی در استفاده از روغن پالم، میزان فروش محصولات لبنی پرچرب کاهش یافته است که مسئولیت آن مستقیما مربوط به همین شرکت های متخلف است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر اگر شرکتهای متخلف به خیال آنکه جنجال روغن پالم، همانطور که به طور ناگهانی ظاهر شده و اوج گرفته بود، بطور ناگهانی و سریع نیز حل میشود  و خطر به بازی گرفتن جان مردم از بیخ گوششان خواهد گذشت، این بار با اشتباهی بزرگ مواجه هستند!این بار علاوه بر رسانه های رسمی و غیر رسمی، تک تک مردم بعنوان صاحبان حقوق و ذینفعان این مساله چشم انتظار سرانجام این تقلب هستند.

بر اساس تجربه های قبلی، نظریه پردازی مردم کنجکاو و ضرب المثل هایی مانند تا نباشد چیزکی، به طور قطع همه مردم، شایعات بعدی را خواهند شنید و اگر فرصتی باشد، درباره اش صحبت خواهند کرد و بطور مثال خواهند پرسید؛ پس چرا اسم و مشخصات متخلفانی که سالها بود این "سم خطرناک" را قاطی ماست و شیر مردم می کردند، اعلام نشد که فروش و سودشان کمتر شود؟

بنابراین بنظر میرسد حداقل برای اغنای افکار عمومی، علاوه بر برخورد جدی با شرکتهای متخلف، باید برای آرامش اذهان عمومی و بازگشت اعتماد مصرف کنندگان، شرکتهای متخلف به عموم مردم معرفی شده و محاکمه اصلی آنها توسط خود مردم و البته در بازار و مغازه های فروش انجام شود.

جدید ترین مطالب سایت