لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

«جنگ با صهیونیست‌ها جایز نیست/محاصره غزه بهتر از جنگیدن است»

فتوای «عثمان الخمیس» با اعتراض های فراوانی در شبکه های اجتماعی رو به رو شده است و برخی معترضان هدف این مبلّغ از غیرضروری دانستن مبارزه های ضد صهیونیستی را زمینه چینی برای لغو جهاد می دانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، شبکه «العالم»، کاربران شبکه های ارتباط اجتماعی، کلیپ سخنرانی عثمان الخمیس را منتشر کردند که می گوید: ـمبارزه با صهیونیست ها  در فلسطین شرعاً جایز نیست زیرا تعداد یهودیان بیشتر از تعداد مسلمانان این سرزمین است .»!!

عثمان با مطرح کردن درخواستی عجیب از مقاومت فلسطین، گفت: از خدا بترسید و مسلمانان را به کشتن ندهید. مسلمانان می جنگند که پیروز شوند نَه اینکه کشته بشوند. تداوم محاصره غزه بهتر از جنگیدن است، چون تلفات محاصره، کمتر از جنگیدن است .

یکی از کاربران در واکنش به فتوای عثمان نوشت: ای شیخ! آیا نمی دانی که 3 هزار مسلمان صدر اسلام به دستور پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) در جنگ مؤته با 200 هزار مرد جنگی امپراتوری رم جنگیدند، و با وجود کشته شدن یک سوم نیروهای خود ترسی به دل راه ندادند.

این کاربر افزود: مسلمانان صدر اسلام به دستور پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) راهی میدان جنگ می شدند، و آیا جنگیدن برای بیرون راندن صهیونیست های غاصب از سرزمین فلسطین واجب نیست ؟!

کاربری دیگری نیز نوشت: عثمان با این فتوا، خدمتی بزرگ به رژیم اشغالگر صهیونیستی کرده است .. ای شیخ کاش لال می شدی .

«جنگ با صهیونیست‌ها جایز نیست/محاصره غزه بهتر از جنگیدن است»

کاربری دیگر گفت: ای شیخ! از جزا و سزای گفتار خود بترس.

حملات هوایی، زمینی و دریایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه از روز 8 جولای 2014 تا کنون، حدود 2 هزار شهید و بیش از 10 هزار زخمی برجای گذاشته است.

«جنگ با صهیونیست‌ها جایز نیست/محاصره غزه بهتر از جنگیدن است»

رژیم صهیونیستی در این حملات، افزون بر خانه  ها، مکان هایی مانند مدارس، مساجد، بیمارستان ها و حتی کلیساها را که شهروندان برای در امان ماندن به آنها پناه برده بودند، هدف قرار داد و منهدم کرد. به همین علت، شمار چشمگیری از قربانیان این حملات وحشیانه، زن کودک، و یا از افراد سالمنده اند.

جدید ترین مطالب سایت