لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هدایتی:حاضرم2میلیارد بیشتربه پرسپولیس بدهم

حسين هدايتي به اظهارات ديروز اميررضا خادم واکنش نشان داد.

هموطن: به گزارش "ورزش سه"، امیررضا خادم نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در امور استقلال و پرسپولیس، روز قبل طی مصاحبه ای اعلام کرد: هرکسی که حاضر است حمایتی که تا کنون اسپانسرها از دو تیم پرسپولیس و استقلال کرده اند را در همین سطح و نه بیشتر انجام دهد، جلو بیاید. خادم مدعی شده بود اسپانسر باشگاه پرسپولیس 30 میلیارد تومان و اسپانسر باشگاه استقلال 20 میلیارد تومان است. هرکسی هم که میتواند به همین اندازه پرداخت کند جلو بیاید، من رضایت اسپانسرها را میگیرم تا آنها جایگزین شوند. 

همین اظهارنظر از سوی خادم باعث واکنش حسین هدایتی شد. مالک باشگاه استیل آذین در گفت و گو با ورزش سه در این رابطه اظهار داشت: من این ادعای آقای خادم را شوخی تلقی میکنم و بعید میدانم چنین ادعایی اصلا صحت داشته باشد، چراکه طبیعتا قراردادی بین طرفین امضا شده و طبق قانون دو طرف به یکدیگر تعهد دارند. اما اگر واقعا آقای خادم و وزارت ورزش چنین تصمیمی دارند من همینجا اعلام میکنم که با عنوان مالک استیل آذین حاضرم دو میلیارد تومان بالاتر از اسپانسر پرسپولیس به باشگاه پرداخت کنم.

هدایتی که در ابتدا یکی از متقاضیان قبول اسپانسرینگ پرسپولیس بود در پاسخ به این سوال که چه دلایلی باعث عدم توافق او با خادم شد گفت: بهرحال اختلافاتی بود. از تعداد اعضای هیئت مدیره گرفته تا نوع مدیریت و خیلی مسائل دیگر.

هدایتی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا شناختی از اسپانسر فعلی پرسپولیس دارد افزود: بله، شناخت خوبی از هم داریم و اسپانسر پرسپولیس کماکان از آذرماه سال 91 به ما بدهکار است. امیدوارم آقایان به فکر ما باشند، چون ما همچنان پشت در منتظر هستیم.

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت