فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پورحیدری: دفاع ما مثل همیشه نیست

عضو هيات مديره باشگاه استقلال مي گويد نتيجه ديدار تيمش و سپاهان روي بازي اين تيم برابر سايپا تاثيري ندارد.

هموطن: منصور پورحیدری درباره شکست استقلال برابر سپاهان گفت: در این دیدار استقلال بازی را با برنامه آغاز کرد و به گل هم رسید. این گل می توانست به لحاظ روحی خیلی به ما کمک کند اما نمی دانم این چه تصمیمی بود که آقای فغانی گرفت. البته من وارد بحث داوری نمی شوم اما اعتقاد دارم اعلام این پنالتی در روند بازی موثر بود. البته در این دیدار، سپاهان خیلی خوب و با برنامه بود اما همانطور که گفتم روند بازی با قضاوت این دیدار تغییر پیدا کرد.

به نقل از ایسنا، وی افزود: ما در این دیدار در خط دفاعی مشکل داشتیم و باید پذیرفت که با غیبت صادقی و عمران زاده، دفاع ما مثل همیشه نیست. البته بازیکنان تلاش زیادی داشتند که جای آنها را پر کنند اما با خلا آنها، ما آن شکل همیشگی را نداشتیم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا نگران تاثیرگذاری نتیجه دیدار استقلال و سپاهان بر بازی این تیم برابر سایپا نیست، بیان کرد: نه، به هیچ وجه بازی سپاهان روی سایپا تاثیر نمی گذارد. قلعه نویی فرد با تجربه ای است و می داند چطور آرامش را به تیم تزریق کند. درحال حاضر تنها مسئله، فاصله کم بازی ها با یکدیگر است. سال گذشته هم ما با این مسئله روبه رو بودیم و الان به دلیل فاصله کم میان دیدارمان با سپاهان و سایپا، تنها باید یک ریکاوری مناسب داشته باشیم چرا که فرصت برای تمرینات تاکتیکی وجود ندارد.

او در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اظهارات اخیر خلیلیان که قلعه نویی را به فرافکنی متهم کرده است چیست، بیان کرد: اصلا صحبت های قلعه نویی به خلیلیان ارتباطی ندارد. صحبت های قلعه نویی در نشست خبری بود و مطمئن باشید هرکس جای قلعه نویی بود، نمی توانست خودش را کنترل کند. او در نشست خبری نظراتش را ارائه داده و اصلا فرض بگیریم هم که اشتباه گفته باشد، به آقای خلیلیان چه ارتباطی دارد؟ واقعا آدم برخی اوقات چیزهایی می شوند که به چیزهای زیادی شک می کند. عجیب است که اقای خلیلیان با این اظهارات خود و تیمشان را وارد حاشیه می کند. من از این بابت متاسفم.

پورحیدری در پایان با ابراز تاسف از درگذشت مهدی نفر، عنوان کرد: به جامعه رسانه در گذشت ایشان را تسلیت می گویم. ایشان مرد خوش اخلاقی بود که هیچگاه فراموشش نمی کنم.

جدید ترین مطالب سایت