فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سرقت تلفن همراه در یک چشم به هم زدن

رییس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی از دستگیری سارق سابقه دار «کش رو» و اعتراف به 40 فقره سرقت، خبر داد.

هموطن: سرهنگ صابر عباس زاده رییس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی گفت: در پی وصول پرونده ای از سوی کلانتری 14 کلانشهر تبریز به پایگاه پلیس آگاهی مبنی بر دستگیری سارق سابقه داری که گوشی های موبایل، مدارک و وجه نقد از داخل خودروها به سرقت می برده و با توجه به حساسیت موضوع و سابقه دار بودن متهم موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گاه مرکزی مبارزه با سرقت قرار گرفت.

وی افزود: با مراجعه به آرشیو که قبلا به این پلیس ارجاع شده بود و متعلق به سارق فوق و مرتبط با شگردهای متهم بود با هماهنگی قضایی متهم پس از صدور قرار به مدت یک هفته از زندان خارج و در اختیار کارآگاهان قرار گرفته که در ابتدا سعی در کتمان بزه ارتکابی داشت اما سرانجام لب به اعتراف گشود و به 40 فقره کش رو زنی معترف شد.

سرهنگ عباس زاده گفت: متهم تحت عنوان مسافر، سوار خودروها می شده و اقدام به سرقت گوشی های موبایل، مدارک و وجه نقد در کمتر از یک چشم بر هم زدن می کرده و سپس اموال قیمتی را به قیمت بسیار پایین به افراد ناشناس می فروخته که با راهنمایی متهم مالباختگان شناسایی شده و صحنه های سرقت نیز بازسازی شد.

وی افزود: ارزش ریالی اموال مسروقه حدود 20 میلیون تومان اعلام شده و متهم با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

رییس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی علل انگیزه سرقت توسط سارق را اعتیاد شدید به مواد مخدر، بیکاری، سابقه دار بودن و جامعه گریزی ذکر کرد.

منبع خبر: باشگاه خبرنگاران

جدید ترین مطالب سایت