فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

زلزله ۶/۱ ریشتری ایلام را لرزاند

ساعاتی پیش، زمین لرزه ای به بزرگی شش و یک دهم ریشتر شهر مورموری را در استان ایلام لرزاند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  زلزله 6/1 دهم ریشتری ایلام، ساعت هفت و دو دقیقه صبح امروز در عمق ده کیلومتری حومه شهر مورموری روی داد .

زلزله ۶/۱ ریشتری ایلام را لرزاند

مدیر ستاد بحران استان ایلام گفت :  زمین لرزه ای 1/ 6  ریشتری  صبح امروز در استان  تاکنون تلفات جانی نداشته اما عده ای مجروح شده اند.

وی افزود : نیروهای امداد و نجات برای کمک به مصدومان این زمین لرزه به منطقه اعزام شده اند. این زمین لرزه در عمق 10 کیلومتری زمین اتفاق افتاده است. در این زمین لرزه برخی از مناطق مسکونی خسارت دیدند.

اعزام بالگردهای امداد به ایلام/50 مجروح

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: بالگرد این جمعیت، صبح امروز برای ارزیابی خسارت مناطق زلزله زده ایلام به این استان اعزام شد. عادل شفیعی افزود: اکنون 30 تیم امدادی از امدادگران هلال احمر استان کرمانشاه به حال آماده باش در آمده اند و به محض اطلاع مسئولان ایلام به این استان اعزام خواهند شد.

همچنین، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از اعزام دو تیم ارزیابی و آماده باش کامل نیروهای امداد و نجات برای اعزام به مناطق زلزله زده در استان ایلام خبر داد.خسارتها در بخش مسکونی روستایی است و براساس آخرین اطلاعات، بیش از 50 درصد از منازل بیشتر روستاهای کلات مورموری خسارت دیده اند .  آب برخی مناطق کلات مورموری هم قطع شده است .

محور آبدانان به مورموری به علت ریزش کوه بسته است و تلاش راهداران برای بازگشایی این محور ادامه دارد.

جدید ترین مطالب سایت