لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

چهارمین روز ناآرامی های پایتخت پاکستان

با ادامه تجمع مخالفان دولت پاکستان برای چهارمین روز در پایتخت ، بحران سیاسی در این کشور تشدید شده است . معترضان خواستار کناره گیری نواز شریف نخست وزیر پاکستان از سمت خود هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، در حالی که دولت نواز شریف آمادگی خود را برای گفتگو با معترضان اعلام کرده است ، سران مخالفان با رد این درخواست ، 48 ساعت به  نخست وزیر فرصت دادند از سمت خود کناره گیری کند .

چهارمین روز ناآرامی های پایتخت پاکستان

عمران خان،  رئیس حزب "تحریک انصاف " در جمع هوادارانش در اسلام آباد ، از مردم پاکستان خواست برای تحت فشار قرار دادن دولت و مجبور کردن نواز شریف به استعفا ،  با نافرمانی مدنی ، از پرداخت مالیات و بهای خدمات دولتی خودداری کنند .

چهارمین روز ناآرامی های پایتخت پاکستان

عمران خان در اظهاراتی تهدیدآمیز گفت : نواز شریف تنها دو روز فرصت دارد از نخست وزیری استعفا کند در این صورت تضمینی وجود ندارد که بتوانم  هواداران خود را از تجمع و تحصن مقابل مجلس و کاخ نخست وزیری منع کنم . همزمان  وزیر کشور پاکستان ، در خواست عمران خان را از مردم برای نافرمانی مدنی  اقدامی ضد امنیت ملی  دانست  .

چهارمین روز ناآرامی های پایتخت پاکستان

دولت پاکستان همچنین ضمن هشدار جدی به هرگونه تلاش تظاهرکنندگان برای نزدیک شدن به ساختمان های دولتی و مراکز حساس و مهم پایتخت ، تاکید کرده است : حفظ امنیت منطقه سبز ، خط قرمز دولت است و درصورت تلاش تظاهرکنندگان برای ورود به این منطقه ، نیروهای امنیتی ، پلیس و ارتش اقدام می کنند . بیش از 30 هزار پلیس و نیروی امنیتی  دراسلام آباد مستقر شده اند .

چهارمین روز ناآرامی های پایتخت پاکستان

هزاران نفر از هواداران دو حزب (تحریک انصاف و جنبش مردمی )  به رهبری  عمران خان و طاهر قادری  پس از طی مسیر 300  کیلومتری  از لاهور به سمت پایتخت ، روز جمعه وارد اسلام آباد شدند . سران احزاب  مخالف دولت با  اعلام مخدوش بودن انتخابات سراسری  پارسال که به قدرت رسیدن نواز شریف منجر شد، استعفای وی و برگزاری انتخابات جدید مجلس را خواستارشده اند ،اما دولت و کمیسیون انتخابات پاکستان این اتهام را رد کرده اند.

جدید ترین مطالب سایت