لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تاکید ایران بر محاکمه رژیم صهیونیستی

مردم جهان هر روز شاهد انتشار گزارش هایی درباره وضعیت بغرنج در باریکه غزه و محدودیت های پزشکی و رسیدگی به مجروحان و نبود امکان مداوای زنان، کودکان و سالخوردگان، همچنین شیوع بیماری و تداوم خسارات گسترده ناشی از تجاوز صهیونیست ها هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مرضیه افخم با اعلام این خبر، خواستار اعمال فشار جامعه جهانی به ویژه سازمان های بشردوستانه به رژیم صهیونیستی جهت لغو کامل محاصره غزه و کمک های انسان دوستانه به فلسطینیان شد.

افخم  با اشاره به تبلیغات صهیونیست ها علیه مقاومت فلسطین و شروط فلسطینی ها  گفت : شروط مقاومت فلسطین کاملاً مبتنی بر تامین حقوق اولیه و ابتدائی انسانی مردم فلسطین است و رژیم صهیونیستی با مخالفت در تامین شرایط حداقلی  و ممانعت از کمک انسانی به مردم غزه، بر کشتار مردم بی دفاع اصرار می ورزد.

وی خاطر نشان کرد: لازم است جامعه جهانی به رژیم صهیونیستی برای رفع محاصره کامل غزه و خاتمه تجاوز این  رژیم  فشار آورده و  صهیونیست ها به عدم تکرار آن تضمین ارائه دهد.

سخنگوی وزارت امور خارجه  کشورمان  آغاز روند بازسازی غزه و  الزام صهیونیست ها به آن و مانع تراشی نکردن در این روند انسانی و بشردوستانه را  ازاقدامات تکمیلی در این باره دانست .

مرضیه افخم همچنین ابراز امیدواری کرد، هیأت تحقیق شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد بر پایه مسئولیت حقوقی و انسانی خود بدون توجه به هجمه روانی و رسانه ای رژیم صهیونیستی و حامیان آن  گزارشی منصفانه و عادلانه از ابعاد هولناک تهاجم رژیم صهیونیستی به باریکه غزه ارائه  و با تسریع در ارائه گزارش خود، مقدمات روند پیگیری حقوقی و قضائی جرائم ضد بشری صهیونیست ها را در مراجع ذی صلاح سازمان ملل متحد و مراجع کیفری بین المللی فراهم کند.

جدید ترین مطالب سایت