لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هزینه های رژیم صهیونیستی در حمله به غزه

تهاجم هوایی،  دریایی و زمینی ارتش رژیم صهیونیستی به باریکه غزه تا پنجشنبه گذشته بیش از چهار و نیم میلیارد دلار برای این رژیم هزینه داشته است.

هزینه های رژیم صهیونیستی در حمله به غزه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رادیو رژیم صهیونیستی با اعلام این خبر افزود، هزینه ها و حقوق نظامیان احتیاط که وزارت جنگ آنها را برای جنگ در باریکه غزه فرا خوانده است، تا پنجشنبه گذشته حدود یک میلیارد شکل معادل 287 میلیون دلار بوده است.

وزارت جنگ رژیم صهیونیستی حدود 68 هزار سرباز احتیاط را برای جنگ که از هشتم ژوئیه گذشته آغاز شده است، به خدمت فراخواند.

هزینه های هر سرباز شامل حقوق ، هزینه های غذا و موارد دیگر حدود 450 شکل معادل 129 دلار است.

رادیو  رژیم صهیونیستی اعلام کرد، کمیسیون مالی کنست هفته گذشته تصمیم گرفت، فوری یک میلیارد شکل معادل 287 میلیون دلار برای ادامه جنگ در غزه  به وزارت جنگ دهد، زیرا با وجود آتش بس موقت، نیروهای صهیونیستی در مرزهای غزه مستقرند.

روزنامه مارکر، چاپ فلسطین اشغالی که مشهورترین نشریه اقتصادی  رژیم صهیونیستی اسرائیل است نوشت هزینه های کلی حمله به غزه اعم از خسارات مستقیم و غیر مستقیم نیز حدود 16 میلیارد شکل معادل چهار میلیارد و ششصد میلیون دلار است.

اداره مرکزی آمار رژیم صهیونیستی  هم  اعلام کرد، رشد اقتصادی این رژیم در سه ماهه دوم سال 2014 به شدت کاهش یافت و نرخ صادرات که اصلی ترین موتور رشد اقتصادی آن است، همچنان به کاهش خود ادامه می دهد.

به گزارش خبرگزاری شین هوا از بیت المقدس ، بر اساس اعلام این اداره ، رشد ناخالص داخلی (جی دی پی)  این رژیم در سه  ماهه دوم امسال به یک و هفتم دهم درصد کاهش یافت .

این کاهش رشد اقتصادی بیشتر  به علت کاهش حدود 18 درصدی صادرات که حدود 40 درصد فعالیت های اقتصادی رژیم صهیونیستی را تشکیل می دهد روی داده است.

جدید ترین مطالب سایت