فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قتل برای رفع مشکل مالی همسر سابق

مردی که به سرقت مرگبار متهم شده است تهیه پول پیش خانه همسر سابقش را انگیزه اصلی قتل عنوان کرد.

هموطن: به گزارش خبرنگار ما، خبر به قتل رسیدن مردی جوان به نام علی، اردیبهشت سال گذشته به ماموران پلیس تهران داده  شد.

خواهر علی به پلیس گفت احتمالا برادرش قربانی سرقت شده چراکه علاوه بر قتل برادرش، دست و پای مادرش هم بسته شده و طلاهای او به سرقت رفته  است. وقتی ماموران در محل حاضر شدند جسد علی را در آشپزخانه پیدا کردند. آب زیادی کف آشپزخانه جمع شده و صورت مقتول در آب فرو رفته  بود. وقتی مادر مقتول مورد بازجویی قرار گرفت، گفت یک زن و یک مرد وارد خانه اش شدند و دست وپای او را بستند تا طلاهایش را سرقت کنند اما از اینکه پسرش را چطور کشتند، خبر ندارد.

او گفت افرادی که وارد خانه شدند فرزانه و عباس نام دارند و از دوستان پسرش بودند. این زن توضیح داد: «وقتی وارد خانه شدند چهره آنها را دیدم اما بعد صورتشان را پوشاندند.» دو متهم پس از دستگیری، به سرقت مقرون به آزار پیرزن و قتل علی اعتراف کردند.  پرونده با توجه به مدارک به دست آمده و صدور کیفرخواست برای رسیدگی به شعبه 74 دادگاه کیفری  استان تهران فرستاده  شد. روز گذشته در جلسه رسیدگی بعد از اینکه نماینده دادستان در جایگاه حاضر و با توجه به درخواست اولیای دم خواستار مجازات متهم شد، مادر مقتول به عنوان تنها ولی دم گفت: «من اعلام رضایت می کنم و قصاص نمی خواهم؛ اما خواهان دیه هستم و می خواهم طلاهایم را هم برگردانند.»

در ادامه عباس -متهم ردیف اول- در جایگاه حاضر شد. او گفت: «فرزانه سال 75 همسر صیغه ای من شد او دوسال زنم بود و بعد که مدت صیغه تمام شد از هم جدا شدیم؛ اما چون هر دو اعتیاد داشتیم با هم در تماس بودیم. فرزانه برای تهیه پول پیش خانه مشکل مالی داشت و اعتیادش این مشکل را شدید تر کرده  بود. روز حادثه کمی مواد خریدیم و با هم به خانه علی رفتیم. در آنجا وقتی یادمان افتاد مادر علی طلاهای زیادی دارد تصمیم به سرقت گرفتیم. فرزانه سراغ مادر علی رفت و با او درگیر شد. قرار بود من هم سر علی را گرم کنم اما همین که مادرش فریاد زد، علی به سمت مادرش رفت؛ من سعی کردم او را بگیرم اما نتوانستم و علی روی زمین افتاد و از حال رفت. از آنجایی که علی بیمار بود و همیشه از حال می رفت فکر کردم به خاطر مریضی اش از حال رفته است بعد طلاها را برداشتیم، دست و پای مادر علی را بستیم و از خانه خارج شدیم. همه طلاها دست فرزانه بود.»

سپس متهم ردیف دوم در جایگاه حاضر شد. او اتهامش را قبول کرد و گفت: «برای پرداخت پول پیش خانه مشکل داشتم. عباس هم پولی نداشت که به من بدهد. اعتیاد شدید هم داشتم. روز حادثه با عباس مواد خریدیم و به خانه علی رفتیم. بعد همان جا تصمیم گرفتیم طلاهای مادر علی را سرقت کنیم چون او پیرزن بود من فکر می کردم می توانم حریفش بشوم اما نتوانستم و او دادوفریاد کرد. علی متوجه شد و درگیری بالا گرفت.»

متهم گفت: «بالاخره توانستم طلاها را به دست بیاورم. آنها را چهارمیلیون و 400هزارتومان فروختم و همه پول را هم خودم برداشتم. ما قصد قتل نداشتیم و فکر می کردیم علی مثل همیشه که غش می کند، باز هم دچار حمله شده و غش کرده  است.» بنا بر این گزارش، هیات قضات بعد از پایان جلسه دادگاه برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند.

منبع خبر: شرق

جدید ترین مطالب سایت