لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

احکام جدید کمیته انضباطی

سرمربي و مربيان دو تيم استقلال و ذوب آهن با جريمه و محروميت کميته انضباطي روبه رو شدند.

هموطن: به گزارش "ورزش سه" به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان روز 24 مردادماه در حالی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که از سوی مجتبی حسینی، کمک مربی و یحیی گل محمدی، سرمربی تیم ذوب آهن تخلفاتی پس از پایان دیدار مبنی بر اعتراض داور صورت گرفته است. بر همین اساس کمیته انضباطی حسینی را به دو جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ 20 میلیون ریال و گل محمدی را به یک جلسه محرومیت محکوم کرد.

همچنین مسابقه بین دو تیم سپاهان اصفهان و استقلال از هفته سوم لیگ برتر کشور 23 مردادماه در اصفهان برگزار شد و از سوی هر دو تیم اعتراضاتی نسبت به داوری این مسابقه صورت گرفت. کمیته انضباطی پس از رسیدگی به پرونده این بازی آرای خود را به شرح زیر اعلام کرد:

* شجاع خلیل زاده، مدافع تیم فوتبال سپاهان پس از دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج و هنگام ترک زمین نسبت به داور این دیدار فحاشی و بعد از سوت پایان بازی به وی حمله کرد. بر همین اساس کمیته انضباطی وی را سه جلسه محروم و مبلغ پنجاه میلیون ریال جریمه کرد.

* تیم سپاهان به دلیل تخلف تماشاگرانش، مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه شد.

* کریم بوستانی، مربی استقلال تذکر کتبی دریافت کرده و به مبلغ 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* امیر قلعه نویی، سرمربی، محمود فکری، مربی و علی نظری جویباری، معاون ورزشی باشگاه استقلال با انجام مصاحبه و انتشار مطالبی در رسانه ها درباره داوری این مسابقه موجب تشویش اذهان عمومی شدند. بر همین اساس کمیته انضباطی قلعه نویی را 30 میلیون ریال، محمود فکری را به یک جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ 20 میلیون ریال و نظری جویباری را به تذکر کتبی با درج در پرونده و مبلغ 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

* خسرو حیدری، بازیکن تیم استقلال، تذکر کتبی گرفت که در صورت تکرار، تنبیهات شدیدتری برای او اعمال خواهد شد.

* تیم استقلال به دلیل تخلف تماشاگرانش، مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت